Polityka afiliacyjna

Strona internetowa moj-startup.pl powstała z myślą o prezentacji programów partnerskich oraz oprogramowania z obszaru marketingu i biznesu. Naszym zadaniem jest ukazanie zarówno plusów, jak i minusów tych narzędzi, wskazanie na elementy, które warto brać pod uwagę podczas ich wyboru i dostarczenie porad dotyczących funkcjonowania w świecie digital marketingu. Naszą misją jest zapewnienie sprawdzonych, obiektywnych informacji. Wszystkie treści na stronie moj-startup.pl są tworzone zgodnie z wytycznymi prasowymi i redakcyjnymi przez doświadczony zespół autorów i redaktorów.

W ramach działalności na stronie moj-startup.pl nawiązujemy współpracę z licencjonowanymi firmami z branży marketingu, oprogramowania oraz biznesu. Jesteśmy jednak niezależni i obiektywni w tworzeniu naszych treści, rankingów i porównań. Nie pozwalamy naszym partnerom wpływać na treść redakcyjną na naszej stronie. Prowadzimy z nimi różne projekty i akcje, korzystamy również z materiałów prasowych, ale zawsze są one dokładnie opisane i oznaczone.

Na moj-startup.pl odnajdziesz wiele artykułów opisujących i porównujących różne narzędzia, jak również rankingi. Tworzymy je na podstawie dokładnej analizy ofert firm. Przy ocenie uwzględniamy nie tylko wygląd strony i jej funkcjonalność, ale również całą dostępną ofertę (rejestracja, obsługa klienta, promocje, programy dla użytkowników itp.). Nasza ocena uwzględnia również opinie użytkowników. Sprawdzamy, czy firmy również biorą pod uwagę te opinie, poprawiając swoje produkty. Dlatego też jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami dotyczącymi zmian w ofertach, sponsoringu czy funkcjonalności strony.

Zachowując obiektywizm, tworzymy nasze treści tylko po dokładnej analizie ofert wszystkich dostępnych firm oraz po uwzględnieniu uwag od użytkowników. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie wystawić ocenę.

Podczas tworzenia artykułów nasze zespół redakcyjny często umieszcza linki do stron naszych partnerów, które uważamy za pomocne i wartościowe (np. linki do regulaminów promocji i ofert, linki do rejestracji). Podkreślamy, że strona moj-startup.pl może otrzymywać prowizję za to, że użytkownik zarejestruje się u firmy za pośrednictwem naszej strony. Chociaż współpracujemy z większością firm z obszaru marketingu i biznesu, nie faworyzujemy żadnej z nich.

Założeniem naszej strony jest dostarczanie rzetelnych i wiarygodnych treści, tak aby każdy Czytelnik mógł samodzielnie podjąć decyzje.