Poradniki

Najlepsze strony z torrentami (które są bezpieczne) w 2024

Uaktualnione 1 stycznia, 2024

Andrzej Krawczyk

Ponieważ serwisy torrentowe stale się zmieniają, ich fani zawsze szukają najlepszych stron, aby bezpiecznie i niezawodnie pobierać i udostępniać pliki w Internecie bazując na sieci rozproszonej.

Możesz spędzić cały dzień na testowaniu witryn z torrentami lub po prostu pozwolić nam wykonać za Ciebie całą pracę.

Przygotowaliśmy tu najbardziej aktualną listę najlepszych stron z torrentami, które aktywnie działają dzisiaj.

W przypadku wszystkich witryn z torrentami pamiętaj, że zawsze powinieneś logować się do wirtualnej prywatnej sieci (VPN) przed rozpoczęciem jakiejkolwiek aktywności online. Pobierz jedną z naszych zalecanych usług VPN na swoje urządzenie, a następnie pobieraj torrenty wiedząc, że masz bezpieczny dostęp do witryn z ograniczeniami.

Zawarte poniżej informacje pozwolą Ci dowiedzieć się, która strona z torrentami może być dla Ciebie najlepsza!

Uwaga!

Torrenty to system pobierania i udostępniania plików w Internecie bazujący na sieci rozproszonej czyli na procedurze peer-to-peer (P2P), która to technologia sama w sobie jest legalna. Jednak należy pamiętać o tym, że na każdym z użytkowników spoczywa odpowiedzialność za rozpowszechnianie treści naruszających prawa autorskie.

Nasz zespół NIE POPIERA nielegalnego torrentowania i zaleca sprawdzenie przepisów oraz regulacji prawnych w swoim kraju dotyczących pobierania torrentów. Zawsze korzystając ze stron z torrentami powinieneś również upewnić się czy używany VPN chroni Twoje dane osobowe przed hakerami i trackerami.

11 najlepszych, bezpiecznych witryn z torrentami

Gdy wiele znanych witryn z torrentami jest zamkniętych lub umieszczonych na czarnej liście, coraz trudniej jest znaleźć te, które są bezproblemowe i łatwo dostępne do pobierania torrentów.

Wyszukiwanie najlepszej strony z torrentami nie jest tak proste, jak mogliby przypuszczać użytkownicy Internetu wpisujący zapytanie w wyszukiwarce, ponieważ prawdopodobnie nie znajdą oni żadnych przydatnych wyników wyszukiwania.

Na szczęście wciąż istnieją pewne niezawodne witryny z torrentami o wysokiej jakości, które zapewnią Ci dobre prędkości i niezawodność dla Twoich potrzeb torrentowych.

Przetestowaliśmy popularne serwisy i wyłoniliśmy 11 najlepszych opcji stron torrentowych. Wszystkie z nich działają nienagannie pod względem wygody, szybkości i oczywiście bezpieczeństwa.

 1. The Pirate Bay
 2. Torrenty Lime
 3. Torrentz2
 4. Zooqle
 5. TorrentDownloads
 6. 1337X
 7. RARBG
 8. EZTV
 9. YTS
 10. Torlock
 11. IPtorrents

Na co zwrócić uwagę wybierając strony z torrentami

Istotne jest aby znaleźć stronę z torrentami, która jest rzeczywiście aktywna, ale istnieją jeszcze inne ważne kryteria, które należy również wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszej witryny z torrentami.

Niektóre ważne cechy, które musi posiadać wysokiej jakości strona z torrentami, aby znaleźć się na naszej liście, to:

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest zawsze na szczycie naszej listy kryteriów przy poszukiwaniu najlepszych stron z torrentami. Najpierw sprawdzamy, czy sama witryna jest wiarygodna. Chociaż możemy to zrobić bardzo skrupulatnie, bardzo ważne jest również to, aby pamiętać, że torrentowanie zawsze niesie ze sobą ryzyko. Torrentowanie, choć może być legalne, często przekracza granicę naruszenia praw autorskich. Jeśli nie będziesz ostrożny, możesz stanąć w obliczu procesu sądowego, grzywny lub więzienia. Co więcej, jeśli Twój dostawca usług internetowych może stwierdzić, że jesteś na stronie z torrentami, naraża Cię to na jeszcze większe ryzyko problemów prawnych. Jedynym sposobem na torrentowanie bez ryzyka kary lub złośliwego oprogramowania jest użycie renomowanego VPN, takiego jak NordVPN.

Szybkość

Korzystanie z witryn torrentowych może być bardzo pomocne, gdy próbujesz znaleźć ulubione filmy i programy telewizyjne, a nawet muzykę i książki, ale jeśli prędkości nie są odpowiednie, witryny mogą być bardziej frustrujące niż pomocne. Ważne jest, aby spojrzeć na liczbę seederów (użytkowników przesyłających pliki), które ma strona z torrentami, ponieważ więcej seederów = szybsza prędkość pobierania.

Łatwość w nawigacji

Jak łatwe w użyciu są te witryny? Czy wyszukiwanie treści jest proste i efektywne? Czy nie ma zbyt wielu wyskakujących okienek? Czy pliki są skategoryzowane w przystępny, intuicyjny sposób? Czy wyszukiwarka torrentów jest pomocna?

Obsługiwane pliki / media

Niektóre witryny oferują szereg typów plików dostępnych do torrentowania, a inne mają tendencję do skupiania się tylko na jednym obszarze mediów. Najlepsze witryny zapewniają różnorodność kategorii, dzięki czemu użytkownicy mogą znaleźć wiele kategorii plików torrent w tej samej witrynie.

Reputacja

Jeśli witryna zbudowała sobie markę w świecie torrentów jako wysokiej jakości witryna torrentowa i/lub jeśli była w stanie wytrzymać próbę czasu, przyznajemy jej punkty za niezawodność.

Witryny lustrzane

Czy istnieją witryny lustrzane? Jest to ważne, ponieważ możesz uzyskać dostęp do witryny lustrzanej, jeśli Twój dostawca Internetu zablokował główną witrynę z torrentami.

Ranking najlepszych witryn z torrentami w 2023

Ponieważ witryny z torrentami są często blokowane w wielu lokalizacjach, znalezienie witryn, które będą dostarczać wysokiej jakości torrenty, może być w dzisiejszych czasach prawdziwym wyzwaniem. Sprawdź naszą listę najlepszych opcji stron z torrentami, które zapewnią dobrą prędkość pobierania, duży wybór plików torrent, wystarczającą liczbę witryn lustrzanych i spełnią większość kryteriów z naszej listy (powyżej):

1. The Pirate Bay (TPB) – lider wśród torrentów

The Pirate Bay homepage

The Pirate Bay (TPB) to najpopularniejsza witryna z torrentami, w której można znaleźć świetne filmy, pliki audio, aplikacje, seriale, gry, multimedia dla dorosłych i wiele innych. Na stronie głównej The Pirate Bay możesz łatwo sprawdzić 100 najlepszych torrentów lub ostatnie torrenty lub po prostu przeglądać pliki. Świetną cechą witryny torrentowej The Pirate Bay jest to, że jest ona dostępna w wielu językach.

Jedna z najlepszych stron z torrentami The Pirate Bay jest również jedną z witryn będących w kręgu zainteresowań organizacji rządowych. The Pirate Bay został niedawno zakazany w wielu regionach z powodu obaw o naruszenie praw autorskich.

Z tego powodu The Pirate Bay jest zmuszona do zmiany adresu URL, aby utrzymać go o krok do przodu, więc nie zawsze będziesz w stanie dotrzeć do The Pirate Bay za pomocą tego samego linku.

W miejscach, w których nadal można uzyskać do niej dostęp, ta strona z torrentami jest nadal jedną z najlepszych – zdecydowanie należąca do top 10! Ma torrenty w wielu kategoriach, ma prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs, a także obsługuje linki magnetyczne.

Jednym z naszych ulubionych aspektów The Pirate Bay jest to, że nie jest tak zatłoczony banerami reklamowymi, jak niektóre inne opcje witryn z torrentami, więc możesz skupić się na wynikach wyszukiwania, a nie na wyskakujących okienkach.

 • Rok założenia: 2003
 • Udostępniane torrenty: ponad 3,3 mln
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Tak
 • Zakazane lokalizacje: Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, Grecja, Singapur, Brazylia, Argentyna, Holandia, Malezja, Australia, Austria, Norwegia, Finlandia, Szwecja, Chiny, Dania, Francja, Islandia, Włochy, Indie, Katar, Arabia Saudyjska, Indonezja, Iran, Irlandia, Kuwejt, Rosja, Sri Lanka, Niemcy, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Rumunia i Belgia
 • Witryny Pirate Bay Mirror: thepirate-bay.org, thepiratebay.vip, thepiratebay.rocks

2. Lime Torrents – ponad 10 milionów skategoryzowanych torrentów

Limetorrents homepage

Lime Torrents jest jednym z największych serwisów torrentowych w Internecie.

Jest to naprawdę atrakcyjna, przyjazna dla użytkownika witryna, która umożliwia łatwy dostęp do plików, poprzez wpisanie szukanego hasła w pasku wyszukiwania witryny i przewijanie wyników wyszukiwania. Pliki są również wyraźnie uporządkowane według kategorii (z uroczymi małymi ikonami), w których można wybierać spośród muzyki, programów telewizyjnych, gier, filmów, anime, aplikacji i innych.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to całkiem przyzwoita strona, ale ma pewne wady. Prędkość pobierania dla najnowszych treści z dużą liczbą udostępniających jest bardzo dobra, ale jeżeli chodzi o szybkość poboru pozostałych plików multimedialnych to niestety nie jest ona już tak duża. To zaniedbanie starszych plików powoduje obniżenie średniej prędkości pobierania.

 • Rok założenia: 2009
 • Udostępniane torrenty: ponad 9,8 mln
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Tak
 • Zakazane lokalizacje: Indie, Francja, Australia, Wielka Brytania, Hiszpania, Holandia, USA, Portugalia, Dania, Zjednoczone Emiraty Arabskie
 • Witryny lustrzane / alternatywne adresy URL: www.limetorrents.zone, limetorrents.unblockall.org limetorrents.unblocked.pub, www.limetor.com

3. Torrentz2 – wyszukiwarka torrentów uwielbiana przez audiofili

new resolution

Następczyni Torrentza, Torrentz2 umożliwia wyszukiwanie i pobieranie filmów, programów telewizyjnych, oprogramowania, anime, gier, aplikacji, z ponad 60 milionami torrentów dostępnych dla użytkowników.

Szczerze mówiąc, chociaż ta strona oferuje wiele różnych treści, jej główną atrakcją jest muzyka, więc dla audiofilów Torrentz2 jest zdecydowanie najlepszym wyborem.

 • Rok założenia: 2016
 • Udostępniane torrenty: ponad 61 mln. zindeksowanych torrentów
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Nie
 • Zakazane lokalizacje: Indie, Wielka Brytania, Kanada, Włochy, Dania, Holandia, Finlandia, Etiopia
 • Witryna lustrzana Torrentz2: torrentz2.eu

4. Zooqle – głównie filmy i seriale

Zooqle homepage

Jeśli chcesz tylko pobrać swoje ulubione pliki torrent, możesz to zrobić z Zooqle nawet bez tworzenia konta. jednakże masz możliwość skonfigurowania kanału RSS lub subskrypcji, jeśli zdecydujesz się założyć konto.

Zooqle ma atrakcyjny interfejs i można go łatwo sortować według leecherów (użytkowników, którzy pobierają więcej niż udostępniają) i seederów (użytkowników przesyłających pliki).

Witryna ta posiada obszerną bazę udostępnianych treści gromadzącą głównie filmy i seriale. Możesz tu jednak znaleźć również książki (PDF), programy telewizyjne, oprogramowanie, aplikacje, gry i inne pliki do pobrania z ponad 37000 filmów dostępnych!

Możesz również zdecydować się na wyświetlanie najnowszych wydań w wynikach wyszukiwania, jeśli szukasz najnowszych multimediów.

 • Rok założenia: 2013
 • Udostępniane torrenty: ponad 3,5 mln zindeksowanych torrentów
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Tak
 • Zablokowane lokalizacje: Brak
 • Witryny lustrzane: https://zooqle-com.pbproxy.red/, https://zooqle4-com.unblocked.lol/, https://zooqle-com.pbproxy2.co/

5. TorrentDownloads

torrent downloads new hd

TorrentDownloads nie jest idealną stroną z torrentami, ale z pewnością znajduje się w naszej pierwszej dziesiątce.

Bardzo łatwo uzyskujemy dostęp do witryny TorrentDownloads gdzie można pobrać oprogramowanie, pliki, gry, programy telewizyjne i torrenty filmowe. Chociaż ta strona jest świetnym miejscem do znalezienia niektórych klasyków, reklamy stają się naprawdę irytujące.

Ponieważ ta strona z torrentami jest zablokowana w wielu regionach, a także dlatego, że zajmowała się ona ostatnio pewnymi problemami prawnymi, będziesz potrzebować VPN, aby uzyskać dostęp do tej witryny.

 • Rok założenia: 2007
 • Udostępniane torrenty: ponad 16 mln
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Nie
 • Zablokowane lokalizacje: Wielka Brytania
 • Mirrory: torrentdownloads.unblockproject.uno, torrentdownloads.nocensor.club, torrentdownloads.123unblock.cyou, torrentdownloads.mrunblock.cyou

6. 1337X

1337x homepage

Ta strona z torrentami jest jedną z najłatwiejszych w użyciu w sieci, a ostatnio przeszła kilka aktualizacji. Pliki torrent są łatwe do znalezienia, ponieważ są przejrzyście zorganizowane i można je przeszukiwać według gatunku, języka i roku.

Ma ona przejrzysty interfejs użytkownika, ale zawiera dość ryzykowne wyskakujące okienka, więc nie otwieraj witryny przed dziećmi.

 • Rok założenia: 2007
 • Udostępniane torrenty: ponad 2,4 mln
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Nie
 • Zakazane lokalizacje: Zjednoczone Królestwo, Bułgaria, Brazylia, Portugalia, Włochy, Dania, Rumunia, Maroko, Turcja, Saudi Arabia, Katar, Pakistan, Indie, Belgia, Grecja, Iran, Australia, Indonezja, Finlandia, Chiny, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Irlandia, Hiszpania Norwegia i Rosja
 • Mirrory: 1337x.is, x1337x.eu, 1337x.st, x1337x.ws

7. RARBG

RARBG

Na RARBG, chociaż nie znajdziesz tak szerokiego wyboru jak na innych stronach z torrentami, będziesz mógł znaleźć listy top 10 dla muzyki, oprogramowania, filmów i programów, a także najnowsze odcinki i najpopularniejsze torrenty z grami.

Wszystkie torrenty RARBG są dobrej jakości, a RARBG szybko zyskuje reputację w społeczności torrentowej.

Jednym z minusów RARBG jest to, że na tej stronie jest dużo reklam, a interfejs użytkownika RARBG nie jest tak intuicyjny jak u konkurencji.

Niestety, RARBG jest zablokowany w wielu krajach, więc VPN podczas korzystania ze strony z torrentami RARBG jest kluczowy.

 • Rok założenia: 2008.
 • Udostępniane torrenty: ponad 800 tys.
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Nie
 • Zakazane lokalizacje: Wielka Brytania, Bułgaria, Brazylia, Portugalia, Włochy, Dania, Rumunia, Maroko, Turcja, Arabia Saudyjska, Katar, Pakistan, Indie, Belgia, Grecja, Iran, Australia, Indonezja, Finlandia, Chiny, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Irlandia
 • RARBG Mirror Witryny: rarbg.is, rarbgmirror.com, rarbgunlock.com

8. EZTV

EZTV homepage

Jak można się domyślić po nazwie, ta strona koncentruje się głównie na programach telewizyjnych. Na EZTV można znaleźć ogromną różnorodność odcinków i seriali telewizyjnych, a ich zawartość jest stale aktualizowana. Jeśli jesteś zainteresowany głównie najnowszymi odcinkami, ta witryna powinna być najlepszym wyborem.

Na tej stronie jest kilka irytujących reklam, ale ogólnie jej prędkość i zakres treści telewizyjnych są wystarczające, aby prawie 20 milionów użytkowników powracało każdego miesiąca i zadowalające na tyle, aby utrzymać tę witrynę z torrentami w naszej pierwszej dziesiątce.

 • Rok założenia: 2015
 • Udostępniane torrenty: ponad 155 tys
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Tak
 • Zakazane lokalizacje: Włochy, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Kanada, USA, Argentyna, Szwecja, Bułgaria, Dania, Indonezja, Indie i Australia
 • Witryny lustrzane: eztv1.unblocked.is, eztv.unblocked.llc, eztv1.unblocked.si

9. YTS

YTS homepage

YTS to świetna witryna torrentowa do pobierania filmów, więc jeśli filmy są twoim celem, jest to świetna opcja. Zamiast listy filmów, YTS pokazuje widzom kolorowe, sporych rozmiarów ikony filmów , które dają użytkownikom ITS wyobrażenie o tym, czego mogą się spodziewać po każdym filmie.

W przeciwieństwie do niektórych innych witryn, na tej stronie jest minimalna liczba wyskakujących okienek.

Podsumowując — jeśli szukasz filmów, jest to świetny wybór i zdecydowanie zasługuje na miejsce na naszej liście top 10.

Jeśli jednak potrzebujesz różnych opcji multimedialnych, musisz wypróbować inną stronę z torrentami.

 • Rok założenia: 2011
 • Udostępniane torrenty: ponad 8 tys
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Nie
 • Zakazane lokalizacje: Zjednoczone Królestwo, Bułgaria, Brazylia, Portugalia, Włochy, Dania, Rumunia, Maroko, Turcja, Saudi Arabia, Katar, Pakistan, Indie, Belgia, Grecja, Iran, Australia, Indonezja, Finlandia, Chiny, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Irlandia, Hiszpania Norwegia i Rosja
 • Mirrory: yts.pm, yts.gm, yts.am

10. Torlock

Torlock homepage

Torlock oferuje użytkownikom ogromny wybór treści, w tym ebooki, anime i torrenty muzyczne.

Słowo ostrzeżenia: Nie korzystaj z tej witryny w obecności swoich dzieci. Istnieje wiele bardzo sugestywnych reklam porno, które pojawiają się nieoczekiwanie! Musisz upewnić się, że korzystasz z programu blokującego reklamy, aby przeglądać tę stronę.

 • Rok założenia: 2010
 • Udostępniane torrenty: ponad 4,5 mln
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Tak
 • Zablokowane lokalizacje: Wielka Brytania, Indie, Finlandia, Australia, Włochy, Dania, Niderlandy i Portugalia
 • Mirrory: torlock2.com

11. IPtorrenty

IP torrents homepage

Aby korzystać ze strony takiej jak IPTorrents, będziesz potrzebował prywatnego zaproszenia!

Po wejściu zobaczysz, że ta strona oferuje dużą liczbę torrentów i prawie nie ma reklam. Witryny takie jak ta są zwykle bezpieczniejsze ze względu na wyłączność, a aktywność online jest w rzeczywistości szybsza w przypadku przesyłania strumieniowego. Chociaż musisz uiścić niewielką opłatę za wejście, niektórzy uważają, że warto, bo można uzyskać szybsze torrenty i duży zakres wyników wyszukiwania.

 • Rok założenia: Nieznany
 • Obsługa natychmiastowego pobierania? Tak
 • Zablokowane lokalizacje: Wielka Brytania, Australia, Norwegia
 • Mirrory: https://iptorrents.me/, http://iptorrents.goblockt.com/

Zasady bezpiecznego torrentowania

Dlaczego niektóre strony z torrentami są blokowane

Chociaż strony z torrentami same w sobie nie są nielegalne, duża liczba osób używa ich do nielegalnych torrentów. Z tego powodu władze i dostawcy usług internetowych nieustannie starają się zniechęcić do tych nielegalnych działań, a zamknięcie lub zablokowanie tych witryn jest najlepszym sposobem na zrobienie tego.

Popularne serwisy torrentowe są bardzo często blokowane w określonych krajach, a Google próbuje nawet blokować je w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego potrzebujesz VPN do torrentowania

Trudno jest wystarczająco podkreślić, jak istotne jest korzystanie z VPN podczas pobierania torrentów. Jest to tak ważne, że wiele witryn z torrentami ma to ostrzeżenie na swoich stronach.

Chociaż torrentowanie samo w sobie nie jest nielegalne, pobieranie torrentów chronionych prawami autorskimi lub ograniczonymi może być, a za przekroczenie linii od legalnego do nielegalnego można zapłacić wysoką cenę.

Gdy jesteś na stronie z torrentami, Twój dostawca usług internetowych może zobaczyć Twój adres IP, zobaczyć co robisz i spowolnić prędkość połączenia, zablokować niektóre witryny lub zgłosić Cię do władz.

Na własną rękę władze zawsze starają się zamknąć nielegalne strony z torrentami, które wciąż istnieją i karać osoby, które pobierają filmy, programy telewizyjne lub inne treści bez uiszczenia odpowiedniej opłaty.

Jeśli korzystasz z VPN to Twoja aktywność online jest zawsze szyfrowana i kierujesz się przez serwer VPN, który maskuje Twój rzeczywisty adres IP i lokalizację oraz umożliwia bezpieczne torrentowanie ulubionych treści, czyniąc Cię niewykrywalnym dla Twojego dostawcy usług internetowych lub władz. W ten sposób Twój dostawca usług internetowych nie może ograniczać połączenia jeśli widzi, że pobierasz duże ilości danych i nikt nie może cię ukarać za nielegalne torrenty.

VPN jest absolutną koniecznością, jeśli chodzi o:

Prywatność: Kiedy korzystasz z VPN to Twoja aktywność online jest zawsze szyfrowana. Twoje połączenie jest kierowane przez serwer VPN, który maskuje Twój rzeczywisty adres IP i lokalizację, więc Twój dostawca usług internetowych i władze nie mogą wykryć tego, co robisz online. Jesteś anonimowy, a Twoja aktywność jest nieczytelna.

Szybkość: Renomowane sieci VPN umożliwiają korzystanie z nieograniczonej ilości danych i przepustowości. Twój dostawca usług internetowych często ogranicza pobieranie i przesyłanie strumieniowe oraz ogranicza połączenie. Korzystając z VPN, jesteś ukryty przed swoim dostawcą usług internetowych, więc nie może spowolnić twoich prędkości i możesz torrentować z jeszcze lepszymi prędkościami.

Dostępność: Niektóre popularne witryny z torrentami są objęte ograniczeniami geograficznymi lub są po prostu zablokowane w wynikach wyszukiwania. Jeśli korzystasz z VPN, możesz łączyć się z różnymi serwerami w krajach na całym świecie, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do witryn z torrentami, które są przeznaczone tylko dla określonych odbiorców. Możesz także ominąć ograniczenia lub blokady dowolnego kraju, łącząc się anonimowo przez kilka dozwolonych krajów.

Najlepsze serwisy VPN do torrentowania

Nawet najlepsze witryny torrentowe mogą narazić Cię na ryzyko. Jeśli chcesz dotrzeć do najlepszych witryn z torrentami to właśnie VPN może pomóc Ci w uzyskaniu szerszego dostępu do treści torrentowych i zapewnić bezpieczeństwo podczas pobierania torrentów, które mogą narazić Cię na nieprzyjemności.

1. NordVPN

Dzięki setkom serwerów P2P w wielu lokalizacjach na całym świecie NordVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN, oferującą dużą prędkość na wszystkich Twoich stronach z torrentami.

NordVPN oferuje użytkownikom nieograniczoną przepustowość, więc nie ma ograniczeń co do liczby i wielkości plików, które można pobrać. NordVPN oferuje również najwyższej klasy zabezpieczenia i funkcje bezpieczeństwa z szyfrowaniem AES 256-bit, polityką “no-logs”, Kill Switch oraz możliwością podłączenia do 6 urządzeń do jednego konta użytkownika.

Możesz wypróbować NordVPN do 30, dni z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i i możesz skorzystać z całodobowego wsparcia na czacie na żywo przypadku jakichkolwiek pytań.

2. Surfshark

Jeśli próbujesz uzyskać dostęp do swoich stron z torrentami za pomocą VPN, to Surfshark to kolejna świetna opcja. Wszystkie z 3200 serwerów Surfshark w 65 krajach na całym świecie są przyjazne dla P2P z doskonałą prędkością pobierania i niezawodną łącznością dla wszystkich torrentów filmowych, muzycznych lub udostępniania plików.

ExpressVPN zapewnia użytkownikom nieograniczoną przepustowość dla wszystkich pobieranych plików oraz szyfrowanie klasy wojskowej, aby zapewnić Ci bezpieczne przeglądanie stron internetowych bez szans na uzyskanie dostępu do Twoich prywatnych danych. Jeśli z jakiegoś powodu twoja sieć VPN przestanie działać, jesteś dzięki funkcji Kill Switch firmy Surfshark, który przerwie twoje połączenie internetowe.

Surfshark ma ścisłą politykę no-logs, więc żadna z Twoich aktywności nie wróci, by Cię prześladować; a ta sieć VPN pozwala na nieograniczoną liczbę urządzeń podłączonych do jednego konta użytkownika, czego nie oferuje żaden z jej czołowych konkurentów.

Możesz wypróbować witryny torrentowe z tym VPN-em z 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a także skorzystać z jego 24/7 live-chatu w dowolnym momencie, aby rozwiązać wszelkie pojawiające się problemy.

3. ExpressVPN

Najlepsze usługi VPN 2019: Express VPN

Jeśli chcesz korzystać z wirtualnej sieci prywatnej do surfowania po stronach z torrentami, ExpressVPN jest świetną opcją. Ma ponad 3000 serwerów w 94 krajach na całym świecie, z których wszystkie można wykorzystać do udostępniania P2P.

ExpressVPN zapewnia użytkownikom nieograniczoną przepustowość, świetne prędkości połączeń, dzielone tunelowanie oraz najlepsze bezpieczeństwo i prywatność, dzięki czemu możesz torrentować anonimowo i bez ryzyka.

ExpressVPN ma 256-bitowe szyfrowanie AES, politykę “no-logs” (braku logów) i Kill Switch (wyłącznik awaryjny) , który ochroni Cię na wypadek, gdyby Twoja sieć VPN przestała działać podczas pobierania torrentów, przerywając Twoje połączenie online do czasu przywrócenia bezpieczeństwa.

Możesz wypróbować torrentowanie za pomocą tej usługi VPN do 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy, a jeśli masz jakiekolwiek problemy lub pytania, całodobowa obsługa klienta ExpressVPN z czatem na żywo jest znana z profesjonalizmu i szybkości.

Często zadawane pytania

Czy torrentowanie jest nielegalne?

Torrentowanie samo w sobie nie jest nielegalne. Jeśli torrentujesz programy telewizyjne, filmy lub inne treści chronione prawem autorskim, torrentowanie staje się nielegalne. Udostępnianie treści chronionych prawem autorskim jest z pewnością nielegalne.

Czy potrzebuję VPN do torrentowania?

Tak. Na początek, jeśli torrentujesz bez VPN, cała Twoja aktywność i wyniki wyszukiwania są widoczne dla Twojego dostawcy usług internetowych i osób trzecich. To sprawia, że ​​jesteś narażony na karę w przypadku przekroczenia prawa, a także narażony na złośliwe oprogramowanie, hakerów i inne cyberataki.

Ponadto opcje witryny torrentowej są blokowane w niektórych regionach, więc nie będziesz w stanie uzyskać dostępu bez VPN. Wyniki wyszukiwania online są faktycznie blokowane w niektórych obszarach, jeśli szukasz witryn z torrentami.

VPN ukrywa Twój rzeczywisty adres IP i umożliwia połączenie z serwerem VPN w lokalizacji, która umożliwia dostęp do VPN.

Czy mogę bezpiecznie torrentować?

Bezpieczne torrentowanie bez VPN jest prawie niemożliwe. Jeśli nie korzystasz z VPN to Ty, Twoja aktywność i wyniki wyszukiwania online są widoczne dla władz i Twojego dostawcy usług internetowych, więc ryzykujesz szereg niepożądanych konsekwencji: pozwy sądowe, grzywna, a nawet więzienie, jeśli zostaniesz przyłapany na pobieraniu lub udostępnianiu jakichkolwiek nielegalnych plików.

Ponadto strony z torrentami słyną z wyskakujących okienek, złośliwego oprogramowania i oszustw phishingowych. A ponieważ stale zmieniają swoje adresy, trudno jest rozpoznać, kiedy uzyskujesz dostęp do ważnej witryny, a kiedy wpadasz w pułapkę.

Renomowane usługi VPN mają również kill switch (wyłącznik awaryjny), który odetnie Twoje połączenie internetowe w przypadku zerwania sieci VPN zapewniając, że tak naprawdę nigdy nie będziesz poszkodowany.

VPN może chronić Cię przed tymi zagrożeniami, czyniąc Cię niewykrywalnym i bezpiecznym w Internecie.

Jak korzystać ze strony z torrentami?

Jeśli jesteś nowy w torrentach, oto krótkie wprowadzenie do tego procesu:

 1. Zainstaluj klienta sieci torrent na swoim komputerze. Polecamy tu opcje klienta torrent takie jak uTorrent lub BitTorrent.
 2. Połącz się z VPN! Gorąco polecamy NordVPN.
 3. Połącz się z serwerem w kraju, który umożliwia dostęp do Twoich witryn, tj. jeśli witryna jest dozwolona tylko w Stanach Zjednoczonych, połącz się z serwerem Amerykańskim.
 4. Wybierz jedną z wymienionych powyżej stron z torrentami.
 5. Wyszukaj plik do którego chcesz uzyskać dostęp w wyszukiwarce witryny z torrentami.
 6. Po pobraniu ciesz się z pobranego filmu lub gry!

Jakich stron z torrentami powinienem unikać?

Wiele stron z torrentami ma podobne tytuły więc zrozumiałe jest, że możesz pomieszać niektóre z nich. Problem polega na tym, że niektóre opcje witryn torrentowych są starsze i mogą nie być tak niezawodne jak kiedyś.

Witryny, których należy unikać to:

TorrentGalaxy: Chociaż ta strona jest nadal dość popularna, liczba wyskakujących okienek jest po prostu nie do zniesienia.

YourBittorrent: Nie używaj tej strony z torrentami. Jeśli zdecydujesz się zignorować tę radę, zdecydowanie nie używaj jej w przypadku dzieci w pobliżu. Ta strona jest pełna ryzykownych pornograficznych wyskakujących okienek i złośliwego oprogramowania.

TorrentFunk: W porównaniu z konkurencją ta strona pozostawia wiele do życzenia. Ma dość małą bibliotekę torrentów i ogromną liczbę wyskakujących okienek.

Kickass Torrents: Odkąd oryginalna strona Kickass Torrents została usunięta, to już nie było tak samo. Co dziwne, aby skorzystać z tej nowej wersji, najpierw zostaniesz poproszony o pobranie rozszerzenia przeglądarki, które może być pełne złośliwego oprogramowania. Po prostu trzymaj się od tej strony z daleka.

Czy istnieje sposób na przyspieszenie torrentowania?

Korzystanie z VPN może przyspieszyć torrentowanie, ponieważ nie jesteś wykrywalny podczas pobierania dużych plików. Jeśli Twój dostawca usług internetowych wykryje duże wykorzystanie danych, może zdławić połączenia. VPN zapewnia, że ​​Twoja aktywność jest ukryta, więc prędkość pobierania powinna być większa.

Podsumowanie

Jeśli szukasz najlepszych stron z torrentami dla wszystkich swoich pobrań, sprawdź jedną z 11 najlepszych, które wymieniliśmy powyżej. Pamiętaj tylko, że nawet najlepsze strony z torrentami wiążą się z ryzykiem, a wiele witryn jest ograniczonych geograficznie. Korzystanie z VPN na stronach torrentowych jest absolutną koniecznością, aby zachować bezpieczeństwo w Internecie i uzyskać dostęp do stron, do których chcesz dotrzeć.

Spośród wymienionych przez nas najlepszych VPN naszym wyborem zapewniającym Twoją prywatność, bezpieczeństwo i maksymalny dostęp do torrentów w sieci jest NordVPN. Usługa premium ExpressVPN nie idzie na skróty i skutecznie zabezpiecza swoich użytkowników podczas surfowania po Internecie.

← Wróć do bloga

Andrzej Krawczyk

Z wykształcenia informatyk, Andrzej jest entuzjastą oprogramowania i digital marketingu, a zarazem edytorem witryny MójStartup. Poza redagowaniem artykułów, Andrzej angażuje się w organizację konferencji i warsztatów, dzieląc się swoją wiedzą z innymi pasjonatami branży oraz wspierając startupy w ich rozwoju i skutecznym marketingu.

Nasz wybór nr.1
NordVPN

NordVPN to szybkie i łatwe w obsłudze rozwiązanie do anonimowego przeglądania sieci. Zdecydowanie jedno z najlepszych w chwili obecnej na rynku.

Promocje do -60%

Sprawdź już dziś