Recenzje Oprogramowania

17 Najlepszych platform do integracji hurtowni dropshipping

Uaktualnione 15 listopada, 2022

Andrzej Krawczyk

dropshipping kartony

Dropshipping stał się lukratywnym modelem biznesowym dla wielu sprzedawców internetowych z branży eCommerce.

Model ten umożliwia zarówno pojedyńczym przedsiębiorcom jak i małym firmom pozyskiwanie produktów od producentów na całym świecie a następnie sprzedawanie ich po konkurencyjnych cenach na rynku detalicznym bez konieczności magazynowania i samodzielnego wysyłania produktów.

Jeśli planujesz rozpocząć działalność dropshipping, jednym z pierwszych kroków poza wybraniem platformy eCommerce jest znalezienie odpowiedniego dostawcy, który oferuje lub specjalizuje się w usługach typu dropshipping.

Poniżej zgromadziliśmy narzędzia, które pomogą Tobie nawiązać kontakt z tysiącami dostawców, dzięki czemu będziesz mógł hurtowe dodawać ich produkty do swojej witryny e-commerce, podczas gdy hurtownie zajmą się wysyłką i zwrotami.

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, oceniliśmy i sprawdziliśmy najlepsze platformy łączące dostawców i hurtownie dropshipping ze sklepami internetowymi. Pod uwagę podczas tworzenia zestawienia wzięliśmy pod uwagę m.in. cenę, kluczowe funkcje, łatwość użytkowania i jakości usług realizacji zamówień.

Jakie są najlepsze hurtownie dropshipping?

Oto nasze zestawienie najlepszych platform do integracji hurtowni i dostawców dropshipping:

1. Spocket

Najlepsze dla sprzedawców internetowych, którzy chcą sprzedawać oryginalne produkty z USA / UE.

Spocket jest kolejną znaną platformą hurtowni dropshipping na naszej liście. Narzędzie oferuje bezproblemową integrację zarówno z WooCommerce, jak i Shopify. Dzięki Spocket możesz łatwo rozpocząć działalność dropshipping, kupując produkty od dostawców obecnych w USA i Unii Europejskiej. Od niedawna firma daje również dostęp do dostawców z Australii i Nowej Zelandii. To odróżnia Spocket od innych opcji, ponieważ większość platform do dropshippingu zapewnia dostęp do produktów sprzedawanych tylko na AliExpress.

Platforma oferuje dostęp do ogromnego wachlarza tysięcy produktów. Możesz także wykorzystać Spocket do zakupu przykładowych produktów od kilku dostawców na raz. Wszystkie towary pozyskane ze Spocket są dostępne z uprzednio wynegocjowanymi hurtowymi rabatami, aby pomóc Ci uzyskać wyższe marże podczas sprzedaży detalicznej.

Cechy kluczowe:

 • Szybsza dostawa – ponieważ większość dostawców pochodzi z USA i UE, produkty na Spocket są wysyłane szybciej i zwykle docierają do klientów w ciągu 3 do 5 dni zamiast dłuższego 30-dniowego okresu.
 • Obsługa klienta – oferuje szybką obsługę klienta za pośrednictwem live czatu i e-maila.
 • Brandowane faktury – umożliwia tworzenie niestandardowych faktur w celu łatwego oznakowania marki firmy. Możesz również wysłać spersonalizowaną notatkę do klienta, aby zrobić dobre wrażenie.

Plusy:

 • Nie musisz utrzymywać zapasów produktu. Dokonuj płatności za towar tylko wtedy, gdy klient kupi dany produkt.
 • Oferuje duży zakres rabatów od 30 do 40 procent na wszystkie produkty, aby pomóc Ci zarobić wyższą marżę.
 • Możesz zacząć korzystać z Spocket bezpłatnie bez opłat próbnych i rejestracji karty kredytowej.
 • Synchronizuje się ze sklepem internetowym i automatycznie pokazuje wszystkie zamówienia w aplikacji.
 • Zapewnia również próbki produktów, dzięki czemu możesz przetestować szybkość dostawy i jakość produktów przed publikacją ich na stronie Twojego sklepu.

Cena:

Spocket oferuje dwa płatne plany, zaczynając od $29 (ok.120zł).

2. Printful

Printful jest najlepszy dla firm, które chcą sprzedawać niestandardową markową odzież, koszulki i towary.

Printful to świetny dostawca dropshipping, szczególnie jeśli chcesz tworzyć i sprzedawać produkty niestandardowe i druk na żądanie. Usługa drukowania na żądanie oferuje łatwe w użyciu narzędzia projektowe do tworzenia niestandardowych ubrań i akcesoriów w ciągu kilku minut. Co więcej, jest to świetny sposób na rozpoczęcie generowania dodatkowego dochodu przy zerowej inwestycji.

Gdy klient złoży zamówienie na spersonalizowany produkt, zostanie on automatycznie wysłany do Printful w celu wydrukowania, opakowania i wysyłki. Ponadto wszystkie produkty są wysyłane w opakowaniu marki, aby wyglądało na to, że produkt został wysłany.

Cechy kluczowe:

 • Magazynowanie i realizacja – Z łatwością przechowuj wszystkie swoje zamówienia w magazynie Printful i wysyłaj je bezpośrednio do klientów.
 • Integracje – oferuje szeroką integrację z wieloma platformami eCommerce, w tym Shopify, Wix, WooCommerce, BigCommerce i Squarespace. Możesz także zintegrować go z portalami internetowymi, w tym Amazon, eBay i Wish.
 • Elastyczna płatność – nie musisz płacić opłat miesięcznych. Wystarczy zapłacić za wysyłkę i realizację po otrzymaniu zamówienia.

Plusy:

 • Nie zapewnia żadnych minimalnych limitów, więc nie musisz już zmagać się z niesprzedanymi zapasami.
 • Cała wysyłka jest ułatwiona pod marką, w tym niestandardowe etykiety i opakowania.
 • Oferuje niezawodne i opłacalne opcje wysyłki.
 • Zapewnia globalne dostawy w szybszym tempie dzięki centrom realizacji zlokalizowanym w Ameryce Północnej i Europie.
 • Printful zapewnia aplikacje mobilne na iOS i Android, które pomogą Ci łatwo zarządzać swoimi zamówieniami.

Cena:

Jest dostępny za darmo. Zapłać dopiero po otrzymaniu zamówienia na pokrycie realizacji i wysyłki.

3. SaleHoo

Najbardziej odpowiedni dla sklepów, które potrzebują dostępu do szerokiego asortymentu produktów.

SaleHoo oferuje obszerny katalog certyfikowanych dostawców i wysokiej jakości wyszukiwarkę produktów. Dzięki SaleHoo masz również dostęp do dużej internetowej społeczności hurtowników i dropshipperów.

Platforma SaleHoo oferuje również nieograniczone szkolenia, które pomogą Ci zrozumieć ekosystem i inteligentnie stawiać pierwsze kroki w świecie dropshippingu. Oprócz znalezienia świetnych pomysłów na produkty, narzędzie daje również wgląd w światowe trendy sprzedaży i obecny stan łańcucha dostaw.

Cechy kluczowe:

 • Obszerna lista produktów – SaleHoo oferuje dostęp do ponad 1000 zweryfikowanych dostawców i 2,5 miliona produktów.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy – oferuje 60-dniową bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 • Zweryfikowani dostawcy – Wszyscy zarejestrowani dostawcy podlegają weryfikacji w ramach rygorystycznego procesu w celu wyeliminowania nieuczciwych dostawców i fałszerzy.
 • Market Research Labs – Potężne narzędzie badawcze do odkrywania nowych trendów, dochodowych nisz oraz wysokomarżowych produktów.

Plusy:

 • Pozwala to na pozyskiwanie produktów od dostawców, którzy wysyłają produkty za granicę. Ta funkcja daje możliwość rozwijać działalność, nawet jeśli w danym kraju jest tylko kilku dostawców.
 • Możesz łatwo dołączyć notatki do każdego dostawcy na panelu głównym, aby pamiętać kwestie związane z danym hurtownikiem.
 • Ponad 70 procent dostawców na platformie wymaga zerowej lub minimalnej inwestycji.
 • Pozwala z wyprzedzeniem dowiedzieć się o zakresie produktów i ilości, jaką może dostarczyć każdy dostawca.
 • Dostęp do produktów w wielu niszach, w tym odzież, akcesoria, antyki, przedmioty kolekcjonerskie, elektronika, zdrowie, kosmetyki, dom, ogród i wiele innych.

Cena:

Opłata za cały rok wynosi $67 (około 245zł).

4. Inventory Source

Najlepszy dla firm poszukujących profesjonalnego rozwiązania dropshipping.

Promocja -10% na wszystkie plany z kodem: INVENTORY10

Inventory Source słynie z oferowania wiarygodnych informacji o produktach oraz mnogości narzędzi do znajdowania odpowiednich dostawców. Możesz wykorzystać wiele funkcji automatyzacji, aby szybko przesyłać produkty do aplikacji i komunikować się z dostawcą.

Ponadto Inventory Source pozwala efektywnie synchronizować stan magazynowy z wiodącymi platformami eCommerce, w tym Amazon, eBay, Shopify oraz BigCommerce. Narzędzie oferuje również połączenie z ponad 230 dostawcami oraz elastyczność dodawania własnych dostawców do platformy.

Cechy kluczowe:

 • Reguły automatyzacji – łatwo buduj i dostosowuj reguły automatyzacji do filtrów, cen i kategorii.
 • Przesyłanie danych produktu – narzędzie zapewni, że wszystkie dane produktu, w tym obrazki, tytuły, opisy, kategorie i inne, będą przesyłane poprawnie przez automatyzację.
 • Brak prowizji na produktach – wszystkie wymienione produkty są dostarczone po cenie pierwotnej od dostawcy bez dodatkowych opłat pośredniczych.

Plusy:

 • Pozwala automatycznie wysyłać zamówienia do dostawców i synchronizować śledzenie przesyłek.
 • Automatycznie synchronizuje zapasy na podstawie poziomów zapasów dostawcy.
 • Łatwa integracja jednym kliknięciem z platformami takimi jak Shopify i BigCommerce.
 • Wykorzystaj dane o zapasach, aby nigdy nie sprzedawać produktów niedostępnych w magazynie.
 • Oferuje szeroką gamę ponad 1 000 000 produktów.
 • Otrzymasz również korzyść z obsługi klienta 24/7.
 • Zapewnia inteligentny system kierowania zamówień do wielu dostawców i magazynów, co pomaga zminimalizować czas dostawy.

Cena:

Plany cenowe ‘Inventory Automation’ i ‘Full Automation’ kosztują odpowiednio $99 (ok. 370zł) i $150 (600zł). Istnieje również plan freemium, który zawiera tylko podstawowe funkcje.

5. Dropified

Najlepsze dla sprzedawców online, którzy chcą sprzedawać produkty przez Aliexpress w trybie automatycznym.

Dropified, zbudowany przez Shopify, sprawia, że ​​dropshipping jest całkowicie zautomatyzowanym zadaniem. Oferuje potężne narzędzie badawcze, które pomaga znaleźć zyskowne produkty i natychmiast zaimportować je do sklepu dropshipping za pomocą jednego kliknięcia.

Oferuje także szczegółowy program szkoleniowy wideo, dzięki któremu możesz nauczyć się sztuki kierowania ruchem do swojej witryny. Ponadto umożliwia szybkie budowanie marki swoich produktów i natychmiastowe ich sprzedaż.

Cechy kluczowe:

 • Szybsza globalna wysyłka – Dropified to jedyna platforma dropshipping, która obiecuje szybszą wysyłkę produktów na cały świat. Dostarcza produkty w ciągu kilku dni zamiast tygodni.
 • Duże marże – oferuje duże marże sięgające nawet 300 procent w przypadku wysokiej jakości produktów amerykańskich.
 • Zaawansowane badania produktów – Zautomatyzuj badania produktów, aby znaleźć opłacalne produkty dla swojej firmy.

Plusy:

 • Natychmiast dodawaj produkty z serwisu eBay, AliExpress i innych wiodących platform internetowych.
 • Zwiększ wiarygodność i współczynnik konwersji, importując recenzje produktów sprzedawców z AliExpress.
 • Pozwala również automatycznie wysyłać złożone zamówienia do dostawców w celu szybszej realizacji zamówień i wysyłki.
 • Oferuje 60-dniowe szkolenie eCommerce, które pomoże ci prowadzić dochodowy biznes online.

Cena:

Zapewnia trzy plany cenowe, od 47 USD miesięcznie i od 167 USD miesięcznie.

6. Oberlo

Dla sprzedawców internetowych prowadzących działalność na Shopify.

Oberlo jest jedną z najpopularniejszych platform dropshipping do wyszukiwania i pozyskiwania produktów dla sklepów internetowych. Pozwala właścicielom na znalezienie zyskownych produktów i natychmiastowe dodanie ich do sklepu Shopify. Przy podjęciu właściwej decyzji pomogą również oferowane dogłębne raporty produktów, dzięki którym przeanalizujesz potencjał konkretnych produktów.

Ponadto Oberlo umożliwia łatwe składanie zamówień u dostawców i wysyłanie produktów do klientów za pomocą jednego kliknięcia. Możesz również wykorzystać zintegrowane śledzenie zamówień, aby być informowanym o statusie danego zamówienia. Jeśli dopiero zaczynasz z dropshippingiem, możesz zacząć od bezpłatnego planu startowego, który pozwala na 50 zamówień miesięcznie.

Cechy kluczowe:

 • ePacket Delivery – filtr ePacket pozwala sprzedawcom internetowym wysyłać tylko te produkty, które mają najszybszą dostawę.
 • Dostosuj produkty – łatwo edytuj obrazy, opisy i tytuły produktów zgodnie z własnymi potrzebami.
 • Analityka sprzedaży – wygodnie analizuj wszystkie statystyki sprzedaży za pomocą intuicyjnego pulpitu sprzedaży i kosztów.

Plusy:

 • Wykorzystaj zintegrowane śledzenie zamówień, aby poznać lokalizację swoich zamówień.
 • Natychmiast przełączaj się między wieloma dostawcami i wybierz tego, który oferuje najlepsze warunki.
 • Zarządzaj kilkoma listami życzeń i importuj produkty bezpośrednio od dostawcy.
 • Możesz połączyć się z wieloma kontami użytkowników, których możesz autoryzować do pomocy w Twojej sklepie.
 • Tworzenie reguł cenowych i zbiorowe wycenianie wszystkich produktów.

Cena:

Plany Basic i Pro kosztują odpowiednio $29,90 (ok.110zł) miesięcznie i $79,90 (300zł) miesięcznie. Istnieje również pakiet „Starter”, który jest całkowicie darmowy i zapewnia wszystkie niezbędne funkcje.

7. Worldwide Brands

Najlepsze dla sprzedawców internetowych, którzy szukają jednorazowego planu płatności Dropshipping.

Worldwide Brands dają dostęp do ponad 16 milionów certyfikowanych produktów przez ponad 8000 dostawców. Dzięki jednorazowemu planowi cenowemu oferuje dożywotni dostęp do szerokiej listy produktów i sprzedawców. Dlatego jest to świetna propozycja wartości, jeśli planujesz pozostać w branży dropshipping na dłuższy okres czasu.

Cechy kluczowe:

 • Koszt jednorazowy – oferuje jednorazowy koszt wszystkich jego funkcji. Możesz również zapłacić cenę w trzech łatwych ratach, jeśli nie chcesz wydać wszystkich pieniędzy za jednym razem.
 • Aplikacje mobilne – oferuje natywne aplikacje mobilne na iOS i Androida, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze produkty w podróży.
 • Brak minimalnego zamówienia – Możesz zamówić tyle, ile chcesz. Oznacza to, że nie musisz gromadzić niepotrzebnych artykułów w swoim magazynie.

Plusy:

 • Zapewnia zwrot pieniędzy w ciągu 60 dni od zakupu, jeśli zapłaciłeś pełną kwotę. Jeśli jednak dokonałeś płatności w ratach, możesz ubiegać się o zwrot w ciągu 30 dni.
 • Posiada ocenę BBB A + i posiada certyfikat WBI, który oferuje potężne bezpieczeństwo swoim klientom.
 • Oferuje szeroką obsługę klienta za pośrednictwem poczty e-mail i połączeń telefonicznych. Jego linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do piątku od 9 rano do 5 po południu w godzinach 1-877-376-7747.
 • Wszyscy dostawcy są weryfikowani zgodnie z surowymi wytycznymi, aby wyeliminować możliwość duplikowania produktów.
 • Umożliwia prowadzenie interesów z wieloma dostawcami z centralnych lokalizacji.

Cena:

Jego jednorazowe opłaty kosztują 299 USD. Możesz także zapłacić w trzech łatwych ratach odpowiednio 99, 110 i 100 USD.

8. Doba

Najlepsze dla sprzedawców internetowych, którzy nie chcą zarządzać dostawcami Dropshipping.

Doba oferuje katalog produktów obejmujący miliony produktów, z którego można błyskawicznie przesyłać produkty na wiodące platformy i rynki eCommerce. Dzięki Doba możesz łatwo identyfikować popularne i popularne produkty, zarządzać katalogiem produktów i śledzić lokalizację swoich zamówień.

Daje także trzy łatwe opcje wyszukiwania dostawców i produktów, w tym kanały produktów, listę produktów i opcję wyszukiwania. Ponadto pozwala filtrować produkty według kategorii, marki, dostawcy, przedziału cenowego lub wyszukiwać je alfabetycznie. Możesz także zbudować własny asortyment produktów, które chcesz sprzedać. To jest jak katalog niestandardowy, który pozwala zapisywać i odwiedzać produkty w razie potrzeby.

Cechy kluczowe:

 • Zarządzanie danymi – możesz łatwo eksportować informacje o produkcie do kilku formatów, w tym arkuszy kalkulacyjnych. Możesz również importować dane w wielu formatach stron trzecich, aby łatwo przesyłać dane na platformy eCommerce, w tym eBay i Amazon.
 • Materiały edukacyjne – jeśli dopiero zaczynasz korzystać z platformy, możesz skorzystać z jej bezpłatnych pomocnych zasobów edukacyjnych, w tym blogów, infografik, narzędzi, oficjalnych dokumentów i przewodników, aby zrozumieć biznes dropshipping.
 • Dostosuj ekwipunek – pomaga w łatwym dostosowaniu ekwipunku, umożliwiając jego monitorowanie, przeglądanie całego magazynu w skrócie i wiele więcej.

Plusy:

 • Otrzymuj automatyczne powiadomienia o niskim stanie zapasów, aby uniknąć przyjmowania zamówień bardziej niż dostępności produktów.
 • Oferuje szeroką integrację z ponad 100 koszykami zakupów, aby automatycznie wyświetlać wszystkie produkty w aplikacjach eCommerce.
 • Zapłać dostawcy tylko po sprzedaniu produktu klientowi.
 • Daje listę 30 najlepszych produktów w każdej kategorii z 270 produktami, które pomogą Ci wyczuć puls rynku.
 • Daje ci prywatny FTP (File Transfer Protocol) do wydajnej obsługi dużych pakietów danych.

Cena:

Plany Basic, Advanced i Pro kosztują odpowiednio 29 USD, 69 USD i 249 USD. Otrzymasz również 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

9. Sunrise Wholesale

Najlepsze dla sprzedawców internetowych, którzy chcą sprzedawać markowe produkty na całym świecie.

Produkty Dropshipping firmy Sunrise Wholesale tuż za progiem Twoich klientów. Oferuje skuteczną integrację z najlepszymi platformami eCommerce, w tym Amazon, Shopify, eBay i BigCommerce. Ponadto oferuje tysiące produktów w ponad 20 kategoriach, w tym artykuły wyposażenia wnętrz i elektronikę. Sunrise Wholesale pozwala nawet eksportować szczegóły produktu do Amazon, eBay lub własnej strony internetowej.

Sunrise Wholesale oferuje dostęp do aplikacji do tworzenia stron internetowych, która umożliwia sprawną integrację w celu wypełnienia listy produktów, jeśli chcesz sprzedawać produkty za pośrednictwem własnej aplikacji. Możesz także przeglądać stale aktualizowany asortyment, aby ocenić trafność swoich produktów na rynku.

Cechy kluczowe:

 • Narzędzia kreatora na eBayu – Łatwo publikuj produkty w serwisie eBay, jednocześnie łącząc się z pięcioma kontami. Wypełnij wszystkie informacje dotyczące ofert, realizuj zamówienia jednym kliknięciem, analizuj i śledź zamówienia.
 • Analizator sprzedaży – Wykorzystaj intuicyjne narzędzie do analizowania sprzedaży, aby śledzić różne wskaźniki sprzedaży w jednym miejscu.
 • Amazon Manager – pozwala automatycznie aktualizować ceny, ilość i produkty. Ponadto można łatwo realizować zamówienia, oceniać trendy produktowe i skutecznie śledzić zamówienia ze scentralizowanego miejsca.

Plusy:

 • Oferuje ponad 100set niestandardowych szablonów, które pomogą Ci dostosować swoją stronę internetową.
 • Możesz budować sklepy internetowe z obsługą SEO i kompatybilne z mediami społecznościowymi.
 • Automatycznie aktualizuje wykazy produktów, aby zaoszczędzić mnóstwo czasu na bardziej niezbędne zadania.
 • Automatyzuje również takie zadania, jak generowanie zamówień i śledzenie numerów.
 • Jeśli jesteś członkiem BBB, zyskujesz dodatkowe korzyści, takie jak czat na żywo i obsługa poczty e-mail.

Cena:

Miesięczne członkostwo kosztuje 49,00 USD, a roczne członkostwo kosztuje 199,00 USD rocznie.

10. Wholesale 2B

Najlepsze dla firm poszukujących modelu cenowego opartego na prowizji.

Wholesale 2B oferuje produkty od najlepszych firm dropshipping w ramach jednej platformy. Zapewnia dostęp do ponad 1,5 miliona produktów w konkurencyjnych cenach od ponad 100 certyfikowanych sprzedawców.

Zapewnia imponujące narzędzia, które pomogą Ci w sprzedaży produktów, a także dane dotyczące zawartości produktu oraz analizy sprzedaży i zapasów. Otrzymujesz także bezpośrednią integrację z wieloma platformami sprzedaży online, w tym Amazon, eBay i Shopify.

Dzięki hurtowni 2B możesz także stworzyć nową platformę online z wieloma dochodowymi produktami. Umożliwia także łatwe znajdowanie produktów i wyświetlanie ich na liście dzięki przeszukiwalnym zasobom aktywowanym przez UPC, słowo kluczowe i ASIN. Dobra wiadomość jest taka, że ​​masz dostęp do wszystkich list produktów bez ponoszenia żadnych opłat.

Cechy kluczowe:

 • Automatyzacja – Automatycznie importuj wybrane produkty, synchronizuj wszystkie zmiany zapasów lub cen, dodawaj nowe listy produktów i usuwaj wycofane produkty, aby aktualizować aplikację.
 • Śledzenie zamówień – automatycznie importuje zamówienia i umożliwia ich przetwarzanie bez żadnego wysiłku ręcznego. Nie musisz również kontaktować się z dostawcami, ponieważ bezpośrednio przetwarzają one wszystkie zamówienia.
 • Integracja w czasie rzeczywistym – oferuje integrację w czasie rzeczywistym z platformami eCommerce, takimi jak Magento, Shopify i BigCommerce.

Plusy:

 • Oferuje szeroką gamę spersonalizowanych planów spełniających specyficzne wymagania różnych firm.
 • Zapewnia wbudowane integracje rynku eCommerce z eBay i Amazon.
 • Oferuje usługę tworzenia witryn eCommerce z integracją produktu.
 • Możesz kierować reklamy na najlepsze produkty i kategorie za pomocą dostępnych danych analitycznych dotyczących sprzedaży.

Cena:

Kosztuje 37,99 USD miesięcznie.

11. Wholesale Central

Odpowiedni dla sprzedawców online szukających prostej platformy do dropshippingu.

Witryna Wholesale Central nie oferuje doskonałego interfejsu użytkownika, ale oznacza biznes. Dostarcza ponad sześćset tysięcy pozycji na liście sprzedawanych przez ponad 1000 dostawców hurtowych. Wystarczy kliknąć nazwę wymienionego dropshippera, aby wyświetlić jego szczegóły.

Poza tym interfejs użytkownika jest prosty w obsłudze i można go wykorzystać, aby rozpocząć działalność dropshipping nawet przy skromnym budżecie. Oferuje prosty projekt i wiele opcji wyszukiwania, które pomogą Ci znaleźć trendy i odpowiednie produkty. Jednak w hurtowni centralnej nie jest dostępna obsługa klienta.

Cechy kluczowe:

 • Darmowy w użyciu – wszystkie jego usługi są dostępne za darmo. Musisz tylko podać swój adres e-mail, aby skorzystać z jego usług premium.
 • Capable Sourcing Tools – oferuje wiele sposobów pozyskiwania najnowszych materiałów eksploatacyjnych i produktów. To inteligentne narzędzie pozyskiwania ułatwia dostawcom i sprzedawcom łatwą współpracę na platformie.
 • Przejrzysta nawigacja – Wyraźnie wymienione produkty i kategorie oszczędzają dużo czasu, pomagając szybko znaleźć odpowiedni produkt.

Plusy:

 • Regularnie aktualizuje sekcję Oferty i kradzieże, aby pomóc sprzedawcom zarobić więcej marży na produktach.
 • Publikował miesięczny magazyn internetowy dla sklepów tradycyjnych i internetowych, aby pomóc im znaleźć najnowsze oferty produktów i poznać niuanse udanego prowadzenia biznesu online.
 • Funkcja lokalizatora produktów pomaga kontaktować się z dostawcami w sprawie produktów, których nie można znaleźć w portalu.
 • Co sześć miesięcy pobiera od dostawców 399 USD za utrzymanie wiarygodnej listy producentów.

Cena:

Jest dostępny za darmo.

12. Megagoods

Odpowiednia opcja dla sprzedawców internetowych, którzy chcą sprzedawać elektronikę i towary konsumpcyjne.

Megagoods oferuje zapasy ponad 2000 elementów elektronicznych i jest tanim rozwiązaniem do prowadzenia działalności dropshipping. Chociaż ma niższą gamę produktów, jest to dobra opcja, jeśli chcesz specjalizować się w niszy. Ponadto, ta firma z siedzibą w Los Angeles oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny i przystępną subskrypcję dla małych biznesmenów.

Lista dostawców obejmuje również niektóre wiarygodne marki, w tym Boss, Disney i Revlon. Oferuje również wysyłkę międzynarodową, ale dopiero po przyjęciu zaliczki za towar.

Cechy kluczowe:

 • Metody płatności – oferuje wiele metod płatności, w tym karty kredytowe, PayPal, karty debetowe.
 • Wysyłka – oferuje szybką dostawę produktów w USA za pośrednictwem FedEx, a USPS jest dostępny dla skrzynek pocztowych.
 • Rozbudowane wsparcie – oferuje niezawodną obsługę klienta za pośrednictwem połączeń telefonicznych, poczty elektronicznej lub poczty elektronicznej. Zespół wsparcia jest bardzo elastyczny i zapewnia krótszy czas realizacji.

Plusy:

 • Zapewnia niestandardowe wsparcie eksportu danych, aby łatwo wyświetlać listę produktów na różnych platformach, w tym Amazon i eBay.
 • Oferuje obszerną sekcję FAQ, aby pomóc użytkownikom uzyskać wszystkie odpowiednie odpowiedzi.
 • Wszystkie odnowione produkty sprzedawane przez Megagoods objęte są 90-dniową gwarancją producenta.
 • Ta aplikacja internetowa oferuje prosty układ zapewniający bardziej satysfakcjonujące wrażenia klientów.
 • Zamiast wymieniać wszystko, skupia się na wprowadzaniu wiarygodnych marek na platformę.

Cena:

Oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, a następnie kosztuje około 15 USD miesięcznie.

13. Modalyst

Najlepsze dla sprzedawców internetowych, którzy chcą prowadzić działalność na automatycznym pilocie przy minimalnym wysiłku.

Modalyst może pomóc Twojej firmie eCommerce płynnie przekształcić się w odnoszącą sukcesy firmę internetową dropshipping. Zapewnia natychmiastowy dostęp do wiodących dostawców dropship w USA i Europie. Zyskujesz również dostęp do miliardów zyskownych produktów wymienionych w oficjalnej współpracy AliExpress Dropshipping.

Jest to świetna opcja dla firm, które chcą dostarczać wysokiej jakości i unikalne produkty od dostawców z USA / UE. Oferuje kilka kategorii unikalnych produktów, w tym ekologiczne i wyprodukowane w USA. Umożliwia także sprzedawcom kontaktowanie się bezpośrednio z dostawcą i pomaganie im w nawiązywaniu relacji z różnymi markami.

Cechy kluczowe:

 • Marki luksusowe – oferuje obszerną listę marek luksusowych z dostawą na cały świat i szybszą wysyłką w USA.
 • Rozbudowana integracja – zapewnia płynną integrację z BigCommerce, Wix i Shopify. Jest to również jedyna aplikacja dropshipping na rynku aplikacji Wix.
 • Dropshipping marki własnej – dzięki tej usłudze sprzedawcy mogą sprzedawać produkty pod własną marką. Pozyskuje wszystkie produkty tylko z Savoy Active.

Plusy:

 • Umożliwia klientom łatwe śledzenie lokalizacji produktu.
 • Jest to jedyna zautomatyzowana aplikacja dropshipping dla Wix.
 • Uzyskujesz również płynną integrację z KIT Shopify, aby wyświetlać inteligentne rekomendacje klientom.
 • Wszystkie produkty są przechowywane w najbliższych magazynach, aby umożliwić szybką dostawę.
 • Oferuje bezpłatną wysyłkę do USA dla zamówień powyżej 49 USD.

Cena:

Początkowo oferuje plan freemium, który zawiera wszystkie podstawowe funkcje. Płatne plany zaczynają się od 35 $ miesięcznie.

14. Dropship News

Najlepsze dla sprzedawców online szukających darmowego katalogu dostawców Dropshipping.

Dropship News oferuje obszerną listę ponad 126 dostawców dropshipping, a lista jest regularnie aktualizowana. Mają surowe normy weryfikacyjne, a dostawcy są zawsze wiarygodni, aby pomóc Ci sprawnie przeprowadzić dropshipping.

Wszystkie informacje związane z dostawcami są łatwo dostępne na ich profilu. Pomoże Ci to zaoszczędzić dużo czasu, który zmarnowałbyś podczas wyszukiwania odpowiednich informacji od różnych dostawców. Aby uzyskać dostęp do platformy, nie musisz płacić żadnych opłat.

Cechy kluczowe:

 • Bez rejestracji – nie musisz się rejestrować, aby uzyskać dostęp do platformy.
 • Darmowe zasoby – oferuje wiele bezpłatnych przewodników i innych zasobów edukacyjnych, które pomogą Ci dobrze zapoznać się z biznesem dropshipping.
 • Dostawcy z USA – jeśli chcesz sprzedawać produkty wysokiej jakości od dostawców z USA, oferuje wiele wiarygodnych nazwisk.

Plusy:

 • Oferuje on samouczek Shopify, aby ułatwić konfigurację sklepu internetowego.
 • Ma również grupę samopomocy na Facebooku, gdzie możesz szybko rozwiązać swoje zapytania i problemy.
 • Dropship News oferuje szczegółowe przewodniki na temat eCommerce, konfiguracji i innych niuansów biznesu online.
 • Jest to również przystępne cenowo dla początkujących właścicieli firm bez doświadczenia w dropshippingu.
 • Możesz śledzić jego długo czytane blogi, aby otrzymywać powiadomienia o wszystkim, co dzieje się w przestrzeni dropshipping.

Cena:

Jest dostępny za darmo.

15. AliExpress

Najlepsze dla sprzedawców online, którzy chcą uzyskać dostęp do nieograniczonej liczby produktów.

AliExpress jest jednym z największych dostawców dropshipping na świecie. Oferuje dostęp do tysięcy sprzedawców i milionów produktów do dropshipping. Ponieważ większość produktów pochodzi z Chin, AliExpress oferuje absurdalnie niskie ceny i daje możliwość generowania dużych marż.

Możesz składać zamówienia u dostawców za pośrednictwem bezpiecznych transakcji online, a produkt zostanie dostarczony w ciągu kilku tygodni. Dobrą wiadomością jest to, że nie pobiera żadnej dodatkowej kwoty za wysyłkę.

Cechy kluczowe:

 • 60- dniowa gwarancja – jeśli Twój produkt nie zostanie dostarczony w ciągu 60 dni, AliExpress gwarantuje natychmiastowy zwrot całej kwoty.
 • Darmowa wysyłka – oferuje bezpłatną wysyłkę na dowolny adres na świecie. Jedynym minusem jest to, że dotarcie produktów do klienta zajmuje dużo czasu.
 • Depozyt płatności – płatności są wysyłane do dostawcy dopiero po dostarczeniu przesyłki do AliExpress w celu wysyłki.

Plusy:

 • Obsługa klienta AliExpress jest bardzo responsywna i pomaga połączyć się z dostawcą w przypadku jakichkolwiek problemów.
 • Ceny produktów wymienionych na platformie są nawet o 80 procent niższe niż na innych platformach.
 • Oferuje potężny mechanizm śledzenia zamówień, który pomaga śledzić lokalizację zamówienia.
 • Biorąc pod uwagę skalę AliExpress, możesz zamawiać w dużych ilościach bez żadnych problemów.
 • Nie ma ograniczenia minimalnego zamówienia.

Cena:

To jest całkowicie bezpłatne.

16. National Dropshippers

Dobra opcja dla firm pragnących dropship tylko produkty wyprodukowane w USA.

National Dropshippers udostępnia listę dostawców i produktów, które pomagają w uzyskiwaniu większych marż. Jest wyposażony w przystępne plany, a także oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Jeśli nie chcesz płacić opłat cyklicznych, możesz skorzystać z dożywotniego planu członkostwa.

Ponadto oferuje obszerną listę tysięcy produktów dostarczanych przez kilku dostawców i producentów. Zakres cen National Dropshippers waha się od 33% do aż 66% poniżej MSRP, aby pomóc sprzedawcom w osiągnięciu dobrych marż.

Cechy kluczowe:

 • Duży asortyment produktów w USA – oferuje szeroki asortyment ponad 100 000 produktów wytwarzanych lub dostarczanych przez amerykańskie firmy. Wszystkie produkty są najwyższej jakości niż inne firmy kurierskie.
 • Kod śledzenia – automatycznie generuje kod śledzenia każdego zamówienia, aby pomóc Ci śledzić lokalizację zamówień.
 • Zwroty – Zwraca całą kwotę w przypadku wyczerpania zapasów i zastępuje uszkodzone i wadliwe produkty.

Plusy:

 • Jest to doskonała opcja dla osób, które chcą sprzedawać produkty wysokiej jakości wytwarzane w Ameryce.
 • Oferuje doskonałe marże na produktach.
 • Krajowe Dropshippers zapewniają niezawodną obsługę klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.
 • Jest wyposażony w prosty interfejs użytkownika bez żadnych komplikacji.
 • Pasek wyszukiwania może wyświetlać trafne wyniki na podstawie słów kluczowych.

Cena:

Kosztuje 19,99 USD miesięcznie. Możesz też kupić jego plan na całe życie za 199 USD.

17. Dropshipper.com

Odpowiedni dla właścicieli firm, którzy chcą sprzedawać biżuterię i produkty kosmetyczne.

Dropshipper.com oferuje szeroką gamę produktów, takich jak biżuteria, kosmetyki i elektronika. Platforma ma ponad 800 dostawców, z ponad 100 milionami wymienionych produktów. Zapewnia dożywotni i cykliczne plany dostępu do listy produktów i dostawców na swojej platformie.

Możesz także skorzystać z Dropshipper.com, aby kupić nazwę domeny bezpłatnie i szybko założyć witrynę eCommerce. Oferuje także narzędzia do automatyzacji i marketingu, takie jak opt-in, czat na żywo i odzyskiwanie porzuconych koszyków, aby zwiększyć współczynnik konwersji aplikacji.

Cechy kluczowe:

 • E -mailowa platforma marketingowa – oferuje w pełni funkcjonalne narzędzie do marketingu e-mailowego, które pomaga dotrzeć do maksymalnej liczby klientów na całym świecie.
 • Facebook Sales Accelerator – Łatwo zainstaluj piksel Facebooka, automatycznie prześlij katalog produktów i utwórz sklep internetowy na stronie Facebook. Umożliwia także wyświetlanie dynamicznych reklam na Facebooku.
 • Narzędzia SEO – oferuje zdolne narzędzia SEO, które pomagają Twojej witrynie eCommerce zajmować wyższą pozycję na stronach wyników wyszukiwania i zwiększać ruch.

Plusy:

 • Wydajnie importuj produkty z AliExpress, aby sprzedawać je na swojej platformie.
 • Przechwytuj wiadomości e-mail użytkowników z porzuconych koszyków, aby zwiększyć konwersję.
 • Popraw jakość obsługi klienta dzięki funkcji czatu na żywo.
 • Skorzystaj z narzędzi marketingu afiliacyjnego, aby zdywersyfikować strumień przychodów.
 • Wysyłaj spersonalizowane produkty pod swoją marką.

Cena:

Plany cenowe zaczynają się od 79 USD miesięcznie.

Uwagi: inną platformą, która nie została jeszcze sprawdzona pod kątem tej listy, jest Dropship Direct.

Jak działają hurtownie dropshipping?

W modelu biznesowym dropshipping sklep internetowy nie musi magazynować żadnych towarów. Osoby prowadzące sklep odpowiedzialne są jedynie za marketing, przyjmowanie zamówień od klientów i pośredniczenie między nimi a odpowiednimi dostawcami produktów do momentu dostarczenia przesyłki.

Oto jak działa dropshipping w prostym schemacie:

Jak widać na powyższej ilustracji, hurtownie dropshipping są kluczowym trybikiem w każdym biznesie dropshipping i są odpowiedzialne za dostawę zamówionych produktów w określonym stanie i czasie. Zamówienia klientów są przekazywane do hurtowni przez pracowników danego sklepu internetowego, a następnie dostawcy bezpośrednio wysyłają produkty do klienta końcowego.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze dostawców?

Często hurtownie dropshipping specjalizują się w różnych niszach lub typach produktów, w których są konkurencyjne. Na przykład niektóre mogą mieć szerszy wybór elektroniki użytkowej lub gier wideo, podczas gdy inne wyróżniają się wśród na tle innych hurtowni dropshipping w wysokiej jakości produktach z branży domowej i ogrodowej.

Istnieją jednak pewne standardowe usługi, które powinien oferować każda hurtownia dropshipping:

1. Baza regionalna

Szybkość realizacji zamówień jest istotną kwestią w branży dropshipping. Najczęściej sklepy internetowe preferują lokalne hurtownie np. w USA w przypadku obsługi klientów z Stanów Zjednoczonych i Kanady lub Wielkiej Brytanii dla rynku europejskiego. Właśnie dlatego powinieneś wybrać platformę dropshipping, która umożliwi Tobie współpracę z dostawcami z wybranych regionów geograficznych, np. Spocket. W ten sposób możesz uniknąć wysyłki produktów z Chin lub Indii i skrócić czas realizacji zamówienia.

2. Okres próbny

Wybór idealnej hurtowni nie jest łatwy, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój pierwszy dostawca nie będzie Twoim ostatnim. Czasami musisz najpierw sprawdzić jakoś danych usług, zanim dowiesz się, czy jest to dobra opcja. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać usługę dropshipping, która zapewnia co najmniej dwutygodniowy okres próbny. SaleHoo i Doba są świetnymi przykładami i oba mają odpowiednio 60-dniowy i 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

3. Karta wyników dostawcy

Mając do czynienia z dość konkurencyjnym rynkiem dostawców dropshipping, mądrze jest poczytać recenzje osób trzecich na temat hurtowni, z którymi chcesz się związać. Karta wyników (scorecard) dostawcy to świetny sposób, aby zapoznać się z dotychczasowymi wynikami danej hurtowni. Dobre zestawienie powinno dawać dostęp do szczegółowych informacji, takich jak wskaźniki realizacji, ceny hurtowe, średni czas przetwarzania zamówienia, czas wysyłki i koszty. Dzięki wnikliwej analizie powyższych wskaźników powinieneś podjąć świadomą decyzję ws. dostawy aby zapewnić sobie dobrą marżę po uwzględnieniu kosztu sprzedanych towarów i kosztów wysyłki.

4. Niezawodny zespół wsparcia

Podczas prowadzenia biznesu dropshipping niezbędna jest ciągła współpraca z dostawcą, dlatego wybrana hurtownia powinna cenić relacje z Tobą, Twój czas i czas Twoich klientów. Worldwide Brands & Oberlo są świetnymi przykładami usług znanych z udzielania szybkich odpowiedzi na wszelkie zapytania i wsparcia 24/7.

5. Integracja z innymi platformami e-commerce

Dropshipping to często stosowany model biznesowy, zwłaszcza w branży e-commerce. Dlatego aplikacja oferująca szeroki wachlarz integracji z platformami e-commerce może zaoferować przewagę konkurencyjną na rynku. Jako jeden z liderów integracji, Printful oferuje szybką integrację z Wix, WooCommerce, Shopify, Squarespace, Magento, Ecwid, BigCommerce, Weebly i wieloma innymi platformami e-commerce.

6. Analityka

Aby odnieść sukces na dzisiejszym rynku, potrzebujesz odpowiedniego narzędzia, które pomoże Tobie stwierdzić jak dobrze działa Twój sklep na podstawie szczegółowych zestawień analitycznych oraz wygenerowanych raportów. Zaczynając swoją przygodę w ramach modelu dropshipping, powinieneś rozważyć zaopatrzenie się w platformę hurtowni jak Oberlo, która pozwala monitorować sprzedaż oraz pomaga zrozumieć, które przedmioty charakteryzują się największym zainteresowaniem jak i identyfikować te, które w ogóle się nie sprzedają.

7. Jakość produktu i własny branding

Nawet jeśli sprzedajesz produkty innych marek, musisz upewnić się, że jakość produktu oraz proces rozpakowywania są zadowalające. Ponadto powinieneś sprawdzić, czy Twój dostawca jest w stanie dodawać niestandardowe wstawki z marką, wiadomościami, kuponami i innymi elementami Twojego sklepu. Może się to przydać, gdy w przyszłości zdecydujesz się zwiększyć nacisk na działania marketingowe i budowanie rozpoznawalnej marki.

Podsumowanie

Wybrana platforma hurtowni odgrywa kluczową rolę w bezproblemowym prowadzeniu działalności dropshipping. Każdy z wyżej wymienionych hurtowni dropshipping posiada unikalny zestaw usług, dlatego powinieneś dać sobie trochę czasu aby wybrać opcję najlepiej dostosowaną do Twoich wymagań i budżetu.

Na początek możesz skorzystać z AliExpress od Alibaba, aby uzyskać dostęp do obszernego katalogu produktów, ale pamiętaj, że oferowana dostawa jest często bardzo powolna. Alternatywnie, możesz skorzystać z Dropship News, aby uzyskać dostęp do amerykańskich dostawców, ale platforma ta nie oferuje funkcji automatyzacji. Możesz również wypróbować Inventory Source, który zapewnia zbalansowane połączenie możliwości automatyzacji oraz wyboru dostawców i produktów.

Nie wspomnieliśmy o jakimś dostawcy, którego używasz i z którego jesteś zadowolony? Daj nam znać w komentarzach!

← Wróć do bloga

Andrzej Krawczyk

Z wykształcenia informatyk, Andrzej jest entuzjastą oprogramowania i digital marketingu, a zarazem edytorem witryny MójStartup. Poza redagowaniem artykułów, Andrzej angażuje się w organizację konferencji i warsztatów, dzieląc się swoją wiedzą z innymi pasjonatami branży oraz wspierając startupy w ich rozwoju i skutecznym marketingu.