Recenzje Oprogramowania

dhosting.pl : Opinie, Cennik, Czy warto? (Recenzja na 2024)

Uaktualnione 1 stycznia, 2024

Andrzej Krawczyk

Dhosting.pl jest uznawany za jednym z najlepszych usługodawców w zakresie hostingu stron internetowych w Polsce. Firma świadczy usługi hostingowe od ponad 14 lat i obsługuje ponad 40 000 klientów zarówno w kraju jak i zagranicą. Wiodącymi markami współpracującymi z dhosting.pl są między innymi Kazar, Lexus oraz Alior Bank. Sztandarowym produktem firmy jest Elastyczny Web Hosting – unikatowe rozwiązanie pozwalające elastycznie skalować parametry serwerów w zależności od obciążenia na danej stronie, co pozwala znacznie obniżyć koszta związane z hostingiem.

Warto również wspomnieć, że ponad 50% klientów dhosting.pl to klienci, którzy zrezygnowali z konkurencyjnych usług. Do grona zadowolonych użytkowników możemy zaliczyć m.in. tabletowo.pl, które zredukowało swoje koszta hostingu ponad 10 krotnie przy 20 milionach wyświetleń po drożeniu Elastycznego Web Hostingu od dhosting. To nie przypadek, że dhosting zajmuje również wysokie miejsce w naszym rankingu najlepszych hostingów.

W poniższej recenzji pozwolimy sobie spojrzeć krytycznie na plusy i minusy Elastycznego Web Hostingu od dhosting.pl, jak również porozmawiać o cenie, funkcjach kluczowych i opiniach użytkowników.

Zaczynajmy!

Oferta hostingowa dhosting.pl

Co wyróżnia Elastyczny Web Hosting na tle konkurencji?

Parametry serwera

W ramach podstawowego pakietu klient dhostingu otrzymuje jednostkę zbudowaną na bazie 1 GHz CPU, 2 GB RAM (około 4x więcej, niż w konkurencyjnych hostingach współdzielonych) oraz dysk SSD o pojemności 50 GB. 

Stała opłata hostingowa

Na tle konkurencji, na szczególne wyróżnienie zasługuje cena. Opłata za korzystanie z usług hostingowych jest stała i wynosi około 240zł netto / rok. Jest to duża różnica w stosunku do innych dostawców hostingu, którzy często zmuszają do wykupienia droższych planów w przypadku stałego zwiększania ilości wejść na stronę.

Obsługa klienta i dodatki

Usługi dhosting nie oferują wyłącznie udostępniania serwerów ale również zawierają bezpłatny adres IP, transfer bez limitu i nielimitowaną liczbę kont e-mail. Ponadto w cenie 240zł rocznie zawiera się również instalacja certyfikatu SSL oraz pomoc działu support i administratorów hostingu 24/7.

Elastyczne opłaty dla wymagających klientów

W przypadku prowadzenia strony internetowej z milionami wejść miesięcznie, pochłaniającej duże zasoby możesz skorzystać z serwisu analizy potrzeb. Jest to dodatkowa usługa mająca na celu stworzenie idealnej konfiguracji dla Twojego biznesu. Pomimo, że wstępna analiza kosztuje to w ramach samego hostingu płacisz jedynie za zasoby, które aktualnie wykorzystujesz.

Plusy

Szybki i stabilny serwer
Elastyczne zwiększanie się zasobów
Nowoczesny panel klienta
Darmowa migracja stron www i poczty
Darmowy SSL dla wszystkich domen

Minusy

Na dzień dzisiejszy brak

Niektóre osoby do wad mogą zaliczyć cenę. 240 zł netto rocznie, zwłaszcza w przypadku startującego biznesu to dość duża suma. Jednak biorąc pod uwagę ogromne możliwości, pełną elastyczność i dopasowanie do potrzeb wraz z rozwojem strony – wada ta staje się zaletą.

Jeśli jednak tworzysz swoją pierwszą stronę internetową i szukasz tańszego rozwiązania hostingowego to proponujemy zapoznać się z naszym zestawieniem tanich hostingów gdzie prezentujemy alternatywy zaczynające się już od 2,55zł/miesiąc.

Opinie klientów dhosting.pl

Oto kilka opinii użytkowników zebranych z forów oraz portali branżowych:

„Dobry, profesjonalny hosting. Mam duży portal, który jest odwiedzany przez 10 tysięcy osób dziennie i wszystko działa płynnie”

Jacek, Polska

“Korzystam od niedawna i wszystko działa płynnie na tą chwilę. Czasem strona załaduje się troszkę dłużej, ale wiadomo wiele czynników odpowiada za to.”

Arek, Polska

„Po 14-dniowym teście zdecydowałem się wykupić usługę i nie żałuję. Bardzo dobrze działa w każdym momencie”

Janek, Wielka Brytania

Podsumowanie

Skorzystanie z usług hostingowej firmy dhosting.pl to idealna propozycja dla osób szukających serwerów hostingu na swoją stronę internetową, które będą bezproblemowo skalować się ich biznesem. Stała opłata 240zł/rok jest przejrzysta i przystępna i może być indywidualnie dostosowana do potrzeb w przypadkach korzystania z dużej ilości zasobów.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy zniżkę na plany roczne w dhosting.pl. Kliknij poniżej aby skorzystać z promocji.

Miałeś już okazję korzystać z dhosting.pl? Daj nam znać jakie są Twoje opinie w komentarzach poniżej!

← Wróć do bloga

Andrzej Krawczyk

Z wykształcenia informatyk, Andrzej jest entuzjastą oprogramowania i digital marketingu, a zarazem edytorem witryny MójStartup. Poza redagowaniem artykułów, Andrzej angażuje się w organizację konferencji i warsztatów, dzieląc się swoją wiedzą z innymi pasjonatami branży oraz wspierając startupy w ich rozwoju i skutecznym marketingu.

Najlepszy elastyczny hosting
dhosting

Dhosting wyróżnia się dzięki automatycznemu skalowaniu zasobów, które w razie potrzeby udostępni Tobie dodatkową powierzchnię, RAM i CPU.

14 dni za darmo

Sprawdź już dziś