Recenzje Oprogramowania

Pipedrive Recenzja 2024 – Opinie, Cennik, Czy warto?

Uaktualnione 4 stycznia, 2024

Andrzej Krawczyk

pipedrive recenzja

Co to jest Pipedrive?

Jeśli działasz w małej firmie lub jesteś częścią zespołu marketingowego, Pipedrive oferuje wydajne i łatwe w użyciu oprogramowanie CRM, które oferuje inteligentne narzędzia marketingowe, które pomogą Ci aktywnie sprzedawać swoje produkty i usługi.

Pipedrive jest niedrogi, niesamowicie łatwy w użyciu i jest tworzony przez ekspertów ds. Sprzedaży dla ekspertów ds. Sprzedaży. Skalowalność platformy sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla szybko rozwijających się zespołów. Jeśli chcesz ożywić generowanie potencjalnych klientów i przepływ sprzedaży od góry do dołu, Pipedrive może być inteligentną inwestycją.

Sprawdź nasz poradnik ‘Co to jest CRM?’ aby dowiedzieć się więcej.

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego dla naszych czytelników

Jeden z najbardziej przystępnych cenowo systemów CRM
Łatwy w użyciu z dużą ilością materiałów treningowych
Doskonałe wsparcie 24/7

Czy Pipedrive jest odpowiedni dla Twojej firmy?

Szeroki wybór małych firm pokocha funkcje i korzyści oferowane przez Pipedrive dzięki bogatemu asortymentowi narzędzi CRM. Ponieważ Pipedrive jest również niewiarygodnie niedrogi, jest idealny dla małych zespołów, a nawet jednoosobowych działalności gospodarczych, które chcą organizować leady, generować leady lub usprawniać proces sprzedaży .

Prawie każdy właściciel małej firmy, który generuje leady, zawiera transakcje lub sprzedaje usługi, może mądrze wykorzystać Pipedrive. Jeśli Twoja witryna generuje potencjalnych klientów lub sprzedaje produkty, Pipedrive oferuje bogatą kolekcję inteligentnych narzędzi marketingowych i CRM, które są dostępne w rozsądnej cenie.

Funkcjonalności Pipedrive

Wyobraź sobie, że możesz szybko rzucić okiem na wydajny i piękny pulpit sprzedażowy, aby zobaczyć, które transakcje mają zostać zamknięte w tym miesiącu. Albo wyobraź sobie, że cały Twój zespół mógłby szybko uzyskać dostęp do przepływu potencjalnych klientów z łatwego do zrozumienia pulpitu nawigacyjnego. Przyjrzyjmy się dokładniej wielu funkcjom oferowanym przez Pipedrive. W ten sposób możesz uzyskać solidne wskazanie, w jaki sposób Pipedrive może pomóc w stymulowaniu Twojego zespołu sprzedaży.

Zarządzanie potencjalnymi klientami

Zarządzanie potencjalnymi klientami stawia proces generowania potencjalnych klientów i sprzedaży na pierwszym planie przy użyciu sprawdzonej metodologii. Teraz Ty i Twój zespół będziecie wiedzieli, jakie ruchy wykonać, aby zwiększyć liczbę konwersji i pozostać na celu.

Ekran zarządzania potencjalnymi klientami

Na głównym pulpicie nawigacyjnym Pipedrive możesz zobaczyć stan każdego kroku na etapie sprzedaży, dzięki czemu Twój zespół wie, jakie kroki podjąć dalej. Pulpit nawigacyjny jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu możesz zrozumieć swoje priorytety i skoncentrować działania marketingowe jak wiązka laserowa.

Najlepsze funkcje pipeline management w Pipedrive:

 • Łatwo znajdź dokładne statystyki, których szukasz. W mgnieniu oka możesz łatwo dostrzec trendy i znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące procesu pozyskiwania potencjalnych klientów.
 • Możesz szybko i łatwo dostosować każdy poziom swojego lejka sprzedaży, aby dopasować go do unikalnego procesu sprzedaży i marketingu .
 • Możesz łatwo dodawać oferty, działania i kontakty za pomocą intuicyjnego układu wizualnego.

Integracja poczty e-mail

Czy kiedykolwiek byłeś zirytowany, gdy potencjalny klient prosi Cię o pomoc, ale nie masz pojęcia, kim on jest lub jak Cię znaleźli? Jeśli tak, to marnujesz mnóstwo czasu i wysiłku.

Czy nie byłoby lepiej, gdybyś wiedział, kim jest każdy potencjalny klient i na jakim etapie procesu marketingowego się znajduje? Pipedrive ułatwia to, łącząc e-maile z kontaktami.

Radzenie sobie z niezorganizowanym przepływem ołowiu może kosztować twoją małą firmę duże pieniądze! Zwłaszcza jeśli klient zauważy, że jesteś nieprzygotowany lub zdezorganizowany.

Pipedrive sprawia, że ​​śledzenie potencjalnych klientów i konwersji e-mailowych jest śmiesznie łatwe. Dowiesz się, jaki jest status każdego potencjalnego klienta i jakie e-maile otwierają. Poznasz również ich dokładny status, dzięki czemu możesz skupić się na oferowaniu znakomitego wsparcia, działań następczych lub sprzedaży.

Najlepsze funkcje integracji poczty e-mail Pipedrive:

 • Z łatwością synchronizuj wiadomości e-mail ze skrzynką odbiorczą, aby Twoje dane marketingowe i dane o potencjalnych klientach były łatwo dostępne i scentralizowane.
 • Pipedrive pomaga Ci zachować porządek w wielkim czasie. Możesz wysyłać e-maile bezpośrednio z Pipedrive i synchronizować je również na swoich kontach e-mail.
 • Powiadomienia w czasie rzeczywistym informują Cię, gdy tylko potencjalni klienci otworzą e-maile lub klikną linki. W ten sposób możesz obserwować, gdy jesteś świeży w umyśle potencjalnego klienta, jak magia!

Działania i cele

Dla Twojej małej firmy wiedza to potęga. Funkcja działań i celów, którą oferuje Pipedrive, zapewnia wgląd w to, co dzieje się w Twojej firmie i co się zbliża. Jest również elastyczny, dzięki czemu możesz definiować różne zadania i czynności zgodnie z potrzebami biznesowymi. Jeśli chcesz zaplanować swoje oferty, aby nigdy nie przegapić nadchodzącego spotkania, rozmowy sprzedażowej lub kamienia milowego, pokochasz tę funkcję. Możesz łatwo zsynchronizować całą listę rzeczy do zrobienia z kalendarzem Google. Zawsze wiesz, co się dzieje, więc możesz się przygotować z najwyższą starannością.

Najlepsze działania i cele w Pipedrive:

 • Z łatwością przydzielaj zadania poszczególnym członkom zespołu, aby każdy mógł wykorzystać swoje unikalne umiejętności.
 • Skorzystaj z funkcji „rotacji transakcji”, aby szybko zidentyfikować pominięte spotkania lub błędne okazje.
 • Zawsze będziesz wiedzieć, co będzie dalej w całym lejku sprzedaży i przepływie sprzedaży, dzięki czemu możesz odpowiednio zaplanować najlepszy wpływ.

Generowanie leadów

Możesz mieć najbardziej godną zaufania firmę na świecie, ale jeśli nie wygenerujesz (i nie zamkniesz) swoich potencjalnych klientów, prawie na pewno Ci się nie uda. Dlatego pokochasz funkcje generowania potencjalnych klientów, które oferuje Pipedrive.

Pipedrive może pomóc Ci uruchomić i wdrożyć inteligentnego bota, który może gromadzić potencjalnych klientów w Twojej witrynie. Następnie możesz automatycznie przekierować te potencjalne osoby do swojego najlepszego przedstawiciela handlowego. W ten sposób nigdy nie pozwolisz, aby odwiedzający Twoją witrynę wpadli przez szczeliny. Możesz także wykorzystać swój zespół sprzedaży, korzystając z inteligentnej automatyzacji i dźwigni.

Najlepsze funkcje generowania leadów w Pipedrive:

 • Przechwytuj potencjalnych klientów bezpośrednio na swojej stronie internetowej za pomocą chatbota, aby nigdy nie pozwolić, aby ciepły lead ostygł.
 • Natychmiast przekieruj potencjalnych klientów do najlepszych przedstawicieli zespołu sprzedaży, aby zmienić ten ciepły trop w gorący piec!
 • Pozwól odwiedzającym Twoją witrynę planować spotkania, rozmowy lub konsultacje bezpośrednio w Twojej witrynie za pomocą botów. Boty wstrząsają Twoim marketingowym światem, ponieważ nigdy nie wzywają, nie śpią ani nie ignorują zainteresowania potencjalnego klienta.

Raportowanie sprzedaży

Ekran raportowania
Raporty w Pipedrive są łatwe do tworzenia i piękne do przeglądania.

Dane są bezużyteczne, jeśli nie możesz łatwo zrozumieć ich konsekwencji. Z drugiej strony informacje są prawdopodobnie najcenniejszym zasobem marketingowym, jeśli są bardzo łatwe do zrozumienia.

Dlatego Pipedrive oferuje wspaniały pulpit do raportowania sprzedaży. Możesz łatwo zrozumieć kluczowe wskaźniki wydajności, które sprawiają, że Twoja firma kwitnie (lub płacze).

Funkcje raportowania Pipedrive ułatwiają wizualizację najlepszych pracowników, a także zmagających się z problemami członków zespołu sprzedaży.

Najlepsze funkcje raportowania sprzedaży Pipedrive:

 • Z łatwością wizualizuj kluczowe wskaźniki wydajności, aby zobaczyć, co działa, a co nie.
 • Szybko uchwycić ważne informacje na pięknych wykresach i diagramach, które ujawniają szczegóły dotyczące Twojej firmy.
 • Proste raportowanie pozwala ulepszyć cele marketingowe i sprzedażowe na każdym poziomie.

Prognozowanie sprzedaży

Wyobraź sobie, że masz inteligentne narzędzie do prognozowania sprzedaży, które pomoże Ci wybrać transakcje i perspektywy, na których należy się skupić w działaniach marketingowych. Jako właściciele małych firm i marketerzy nie mamy nieskończonej ilości czasu każdego dnia. Dlatego tak ważne jest, abyśmy jak najlepiej wykorzystali każdą chwilę. Dzięki Pipedrive uzyskasz absolutną przejrzystość, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednie działania i oferty, na których będziesz się zawsze koncentrować.

Najlepsze funkcje prognozowania sprzedaży Pipedrive:

 • Skup się na transakcjach, które mają największe szanse na zamknięcie, abyś mógł maksymalnie wykorzystać swój cenny czas.
 • Daj swoim menedżerom ds. Marketingu i zespołowi sprzedaży możliwość nieustannego skupiania się na nisko wiszących owocach.
 • Dostosuj prognozy, aby skupić się na datach, produktach, okazjach i nie tylko.

Jak Pipedrive może przynieść korzyści Twojej firmie?

Główne korzyści oferowane przez Pipedrive są związane ze sposobem, w jaki Twoja firma generuje potencjalnych klientów i współdziała z nimi. Jednocześnie możesz śledzić każdą ruchomą część procesu marketingowego, aby zoptymalizować wydajność.

Jedną z najbardziej niefortunnych rzeczy w świecie marketingu jest dezorganizacja. Wyobraź sobie, że masz mnóstwo wygłodniałych potencjalnych klientów, którzy niecierpliwie chrząkają, by zadać ci pytania, ale byłeś zbyt zajęty, by kontynuować?

Co gorsza, wyobraź sobie, że Twoja witryna nie została odpowiednio zoptymalizowana pod kątem gromadzenia informacji, odpowiadania na pytania lub generowania potencjalnej sprzedaży.

A co by było, gdyby w Twojej grze marketingowej były wycieki, które byłyby trudne do uchwycenia lub nawet zauważenia? Pipedrive szybko rozwiązuje wszystkie te problemy bez rozbijania banku.

Cennik Pipedrive

Istnieją cztery przystępne cenniki Pipedrive, o których należy pamiętać, więc na początku nie ma stresu ani poczucia zobowiązania finansowego. Należy pamiętać, że poniższe ceny odzwierciedlają płatności miesięczne. Możesz także płacić corocznie za zniżkę. Możesz również przetestować Pipedrive z bezpłatnym okresem próbnym, ale pamiętaj, że nie ma opcji pozostania na zawsze przy darmowym planie.

Podstawowy

Plan podstawowy zaczyna się już od 15 USD miesięcznie. Za jedyne 15 USD jest to sprytny punkt wyjścia, dzięki któremu możesz szybko i łatwo opracować przejrzysty proces sprzedaży. Ten plan daje Ci możliwość definiowania potoków i działań oraz szybkiego zarządzania wynikami sprzedaży.

Zaawansowany

Plan zaawansowany kosztuje 29 USD miesięcznie. Ten pakiet jest idealny, jeśli chcesz przenieść swoje konto Pipedrive na wyższy poziom dzięki solidnym funkcjom marketingu e-mailowego.

Szablony wiadomości e-mail, śledzenie wiadomości e-mail i synchronizacja poczty e-mail są objęte planem zaawansowanym. Możesz również wzbogacić swoje istniejące dane, pobierając z platform społecznościowych, takich jak LinkedIn.

Profesjonalny

Plan profesjonalny to 59 USD miesięcznie. Ten plan obejmuje wszystko w planie zaawansowanym oraz więcej funkcji sprzedażowych. Plan Professional jest idealny, jeśli Twój zespół marketingowy chce całkowicie zmiażdżyć Twoje wyniki sprzedaży i cele.

Plan Professional zawiera zaawansowane funkcje, takie jak połączenia jednym kliknięciem, nagrywanie rozmów, panele przychodów, uprawnienia niestandardowe i narzędzia do zarządzania zespołem.

Enterprise

Plan Enterprise kosztuje 99 USD miesięcznie i należy go opłacać co roku. Jest to najlepszy pakiet Pipedrive i zawiera wszystko, co jest dostępne w planie Professional, a także dodatkowe funkcje dołączania i trzymania za rękę.

W przypadku planu Enterprise możesz spodziewać się dodatkowych dostosowań, zwiększonych zabezpieczeń, pomocy w konfiguracji i uprawnień użytkowników.

Pierwsze kroki z Pipedrive – czy jest łatwy w użyciu?

Biorąc pod uwagę, że Pipedrive jest jedną z najtańszych platform CRM, jakie kiedykolwiek napotkasz, rozpoczęcie pracy jest zaskakująco prostym przedsięwzięciem. Ogólnie rzecz biorąc, prosty, bezproblemowy interfejs użytkownika Pipedrive sprawia, że ​​jest to jedna z bardziej przyjaznych dla użytkownika opcji na rynku.

Najlepszą wiadomością o Pipedrive jest to, że rozpoczęcie jest bezpłatne. Oznacza to, że możesz zarejestrować konto bez karty kredytowej i zacząć klikać, aby uzyskać lepszą sprzedaż bez stresu i obciążeń finansowych.

Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że absurdalnie tani plan Enterprise za 99 USD obejmuje niestandardowe wdrożenie. Możesz szybko zacząć na właściwej stopie bez zaciągania kredytu hipotecznego na swój dom (lub miejsce prowadzenia działalności).

Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego dla naszych czytelników

Jeden z najbardziej przystępnych cenowo systemów CRM
Łatwy w użyciu z dużą ilością materiałów treningowych
Doskonałe wsparcie 24/7

Często Zadawane Pytania (FAQ)

← Wróć do bloga

Andrzej Krawczyk

Z wykształcenia informatyk, Andrzej jest entuzjastą oprogramowania i digital marketingu, a zarazem edytorem witryny MójStartup. Poza redagowaniem artykułów, Andrzej angażuje się w organizację konferencji i warsztatów, dzieląc się swoją wiedzą z innymi pasjonatami branży oraz wspierając startupy w ich rozwoju i skutecznym marketingu.

Nasz wybór nr.1
Pipedrive

Pipedrive to jeden z najtańszych oraz najbardziej popularnych systemów CRM wśród małych i średnich przedsiębiorstw.

30-dniowy okres próbny

Sprawdź już dziś