17 Najlepszych programów mailingu i e-mail marketingu (2024)

author image

Andrzej Krawczyk

1 stycznia, 2024

Nasz wybór nr.1
GetResponse

GetResponse umożliwia łączenie e-mail marketingu z webinarami, landing pageami i wieloma innymi funkcjami marketingowymi, wszystko w jednej platformie.

Odwiedź stronę Czytaj recenzję
Najlepszy dla początkujących mailerlite logo
MailerLite

MailerLite jest narzędziem do mailingu dostępnym w wariancie freemium, charakteryzującym się łatwość obsługi dzięki kreatorowi ‘drag and drop’.

Odwiedź stronę Czytaj recenzję
Najlepszy dla blogerów
Convertkit

ConvertKit kusi prostotą i przystępnymi cenami dzięki czemu jest idealnym wyborem dla początkujących oraz szeroko pojętych kreatorów treśći, np. bloggerów.

Odwiedź stronę Czytaj recenzję

Wyobraź sobie, że z każdą wydaną złotówkę zarabiasz o 42zł więcej.

Wiemy, że to brzmi szalenie, ale to średni zwrot z inwestycji w email marketing.

Szalone liczby, które marketing e-mailowy może generować dla firm, są jednym z powodów, dla których również powinieneś wziąć udział w akcji.

Jednak oprócz znajomości najlepszych praktyk dotyczących wysyłania e-maili, które konwertują, potrzebujesz platformy, która pomoże Ci zarządzać kontaktami i kampaniami.

W tym poście poznasz najlepsze platformy oprogramowania do marketingu e-mailowego do wyboru, aby zapewnić sukces swojej kampanii.

Zaczynajmy!

Co to są platformy e-mail marketingu?

Platformy e-mail marketingu to narzędzia, za pomocą których możesz budować listę kontaktów za pomocą formularzy i stron docelowych. Następnie możesz skonfigurować kampanie e-mailowe, które będą wysyłane do subskrybentów. Po czym możesz mierzyć ich wyniki i wprowadzać ulepszenia w przyszłych kampaniach.

Inne narzędzia poczty e-mail zapewniają dostęp do uzupełniających funkcji, takich jak czat na żywo, chatboty i CRM, aby zarządzać kampaniami marketingowymi w jednym panelu z pocztą e-mail na czele. Niezależnie od tego narzędzie z solidnymi funkcjami marketingu e-mailowego jest wystarczająco dobre, aby pomóc Ci zbudować grono odbiorców i zwiększyć przychody, jeśli jest używane prawidłowo.

Najlepsze oprogramowanie do e-mail marketingu w 2023 roku?

Oprócz prawidłowego korzystania z oprogramowania pocztowego musisz znaleźć najlepszą platformę, która odpowiada Twoim potrzebom i pragnieniom. Istnieje wiele narzędzi do wyboru online, ale zawęziliśmy listę do jedynych platform e-mail marketingu, które mają znaczenie:

1. GetResponse

Najlepsza wielofunkcyjna platforma e-mail marketingu

GetResponse to jedna z najbardziej szanowanych platform e-mail marketingu i nie bez powodu. Zaufane, ale małe i duże marki wiodą prym na świecie, dzięki czemu możesz przyspieszyć rozwój Twojej firmy od generowania potencjalnych klientów do zwiększania sprzedaży online.

Platforma ma również jedną z najlepiej rozwiniętych funkcji poczty elektronicznej na rynku. Możesz tworzyć automatyczne ścieżki, korzystając ze stron docelowych i płatnych reklam, aby jak najlepiej wykorzystać kampanie e-mailowe.

Kluczowe cechy

 • Projektuj wiadomości e-mail za pomocą edytora typu „przeciągnij i upuść”, aby zaimponować odbiorcom.
 • Z łatwością twórz strony docelowe, korzystając z wyboru pięknych szablonów.
 • Zbierz więcej kontaktów na swoją listę, korzystając z formularzy do osadzania i wyskakujących okienek.
 • Zbuduj od podstaw lejek sprzedaży, aby zwiększyć liczbę odbiorców i przychody ze swoich produktów.
 • Skuteczniej łącz się ze swoimi odbiorcami dzięki wbudowanemu oprogramowaniu do webinarów.

Cennik

GetResponse oferuje cztery plany do wyboru, począwszy od 35zł miesięcznie za 1000 kontaktów. Możesz zaoszczędzić więcej na swoim planie, jeśli wyłożysz jednorazową płatność o wartości 12 miesięcy (18% zniżki) lub 24 miesiące (30% zniżki).

Plan podstawowy obejmuje podstawowe funkcje, takie jak między innymi marketing e-mailowy, narzędzie do tworzenia stron docelowych i szablony automatyzacji. Inne plany obejmują funkcje premium, takie jak webinary, narzędzia do automatyzacji, lejki sprzedażowe i inne.

Możesz skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, zanim zdecydujesz się zrealizować którykolwiek z jej planów.

… lub przeczytaj naszą recenzję GetResponse

2. MailerLite

Najprostsze narzędzie do marketingu e-mailowego dla początkujących

„Proste” może mieć negatywne konotacje. Ale nie ma nic złego w prostym marketingu e-mailowym, tak jak robi to MailerLite dla małych firm.

Jednocześnie nie daj się zwieść prostocie MailerLite . Jego solidne funkcje mogą pomóc w wykładniczym wzroście liczby subskrybentów i przyspieszeniu rozwoju Twojej firmy.

Kluczowe cechy

 • Twórz profesjonalnie wyglądające wiadomości e-mail bez wpisywania wiersza kodu.
 • Zdobądź więcej subskrybentów, korzystając z formularzy, stron docelowych, wyskakujących okienek i nie tylko.
 • Skorzystaj z zaawansowanych funkcji kierowania, aby wysyłać najlepsze wiadomości e-mail do właściwych osób.
 • Wykorzystaj w pełni swoje kampanie dzięki testom A / B, wyświetlaniu według stref czasowych i innym.
 • Sprawdź mapy kliknięć kampanii i otwórz według lokalizacji, aby zobaczyć obszary wymagające poprawy.

Cennik

MailerLite ma darmowy plan dla użytkowników z mniej niż 1000 subskrybentów. Oferuje podstawowe funkcje, ale jego użytkownicy mogą wysyłać tylko 12 000 e-maili w miesiącu. Ponadto funkcje takie jak domena niestandardowa, automatyczne ponowne wysyłanie i testy podziału A / B nie są dostępne.

Płatne plany zaczynające się od $9 / miesiąc dla 1-1 000 subskrybentów odblokują dla Ciebie wszystkie funkcje. Przed podjęciem któregokolwiek z ich płatnych planów możesz zarejestrować się na 14-dniowy bezpłatny okres próbny platformy.

3. ConvertKit

Najlepsza platforma e-mail marketingu dla blogerów i twórców treści

W przypadku twórców treści ostatnią rzeczą, o którą muszą się martwić, jest skonfigurowanie kampanii e-mailowych w celu zwiększenia sprzedaży. Co więcej, nie każde oprogramowanie e-mailowe ułatwia konfigurowanie kampanii i automatyzacji.

ConvertKit eliminuje zgadywanie związane z marketingiem e-mailowym. Zapewnia bezproblemową platformę e-mail dla blogerów i twórców, dzięki czemu mogą skupić się na tworzeniu większej ilości treści, którą uwielbiają ich odbiorcy.

Kluczowe cechy

 • Projektuj proste formularze i strony docelowe, które konwertują.
 • Zdobądź więcej subskrybentów, dołączając aktualizacje treści do swoich formularzy.
 • Wykonuj więcej zadań i zarabiaj pieniądze, korzystając z łatwego w użyciu narzędzia do automatyzacji przepływu pracy.
 • Twórz nieograniczone lejki sprzedażowe za pomocą kampanii kroplowych, aby generować cykliczne przychody.
 • Podziel swoich odbiorców, aby móc wysyłać każdemu z nich e-maile, które chcą otrzymywać.

Cennik

ConvertKit ma darmowe konto dla nie więcej niż 1000 subskrybentów. Masz dostęp do wszystkich jego funkcji oprócz zautomatyzowanych lejków, wsparcia i integracji.

Plan obejmuje nawet dwa kursy, które pomogą Ci rozpocząć działalność online, tworząc produkt cyfrowy i sprzedając go swoim subskrybentom.

Funkcje premium są dostępne od 29 USD / miesiąc przy takiej samej liczbie subskrybentów. Jeśli jesteś obecnie zarejestrowany na innej platformie e-mail, ConvertKit może bezpłatnie przenieść Twoją listę do swojego systemu.

4. ActiveCampaign

Najlepsze narzędzie e-mail marketingu do automatycznych kampanii e-mailowych

Jeśli istnieje platforma e-mailowa, która jest bliska bycia najbardziej wszechstronną ze wszystkich, ActiveCampaign powinna znajdować się na podium listy.

Jako jedno z najbardziej wyrafinowanych narzędzi e-mail na rynku, ActiveCampaign daje Ci możliwość tworzenia i uruchamiania automatyzacji i kampanii drip dla Twojej firmy. Pozwala także wykorzystać funkcje omnichannel, takie jak media społecznościowe, czat na żywo i inne, w celu opracowania spójnej strategii marketingowej, która zapewni każdemu klientowi pozytywne doświadczenia związane z Twoją marką.

Kluczowe cechy

 • Wysyłaj transmisje do i konfiguruj wyzwalane i kierowane wiadomości e-mail dla segmentów na liście.
 • Twórz przepływy pracy automatyzacji poczty e-mail, które pomogą w skonfigurowaniu Twojej firmy do autopilota.
 • Zarządzaj swoimi kontaktami i oceniaj je odpowiednio jako potencjalnych klientów i klientów.
 • Zaimplementuj personalizację witryny, aby użytkownicy widzieli treści, które najbardziej im odpowiadają.
 • Wykorzystaj uczenie maszynowe, aby wysyłać najlepsze warianty e-maili we właściwym czasie.

Cennik

Za 29 USD / miesiąc (25 USD / miesiąc płatne rocznie) możesz wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości e-mail do maksymalnie 1000 subskrybentów, budować automatyzacje i uzyskać dostęp do czatu i wsparcia e-mail.

Plany wyższego poziomu zaczynające się od 70 USD / miesiąc (49 USD / miesiąc płatne rocznie) dla tej samej liczby kontaktów zapewniają dostęp do funkcji premium, takich jak CRM i automatyzacja sprzedaży, uczenie maszynowe i nie tylko.

Możesz najpierw zarejestrować się na bezpłatną wersję próbną i wypróbować jego funkcje, zanim zdecydujesz się na płatne plany.

… lub przeczytaj recenzję ActiveCampaign

5. Sendinblue

Najlepsza darmowa platforma oprogramowania do marketingu e-mailowego

Niektórzy twierdzą, że musisz wyłożyć gotówkę, aby jak najlepiej wykorzystać swój biznes. Chociaż może to do pewnego stopnia być prawdą, firmy, które nie mają się czym pochwalić, lepiej na razie skorzystają z bezpłatnego narzędzia, aby rozpocząć pracę.

Na szczęście Sendinblue zapewnia ulgę firmom , które mają problemy z pieniędzmi, ponieważ mogą budować swoje kontakty i listy e-mailowe bez dodatkowych opłat.

Kluczowe cechy

 • Komunikuj się ze swoimi odbiorcami za pomocą funkcji e-mail, SMS-ów i czatu na żywo.
 • Segmentuj i personalizuj swoją komunikację z klientami, aby uzyskać lepsze konwersje.
 • Zmień więcej odwiedzających w klientów, tworząc strony docelowe i uruchamiając reklamy na Facebooku.
 • Przeprowadź testy A / B i mapowanie ciepła, aby zobaczyć, jak klienci reagują na Twoje e-maile.
 • Połącz platformę z aplikacjami innych firm, aby zwiększyć produktywność,

Cennik

Jak wspomniano, bezpłatny plan Sendinblue pozwala na generowanie nieograniczonej liczby kontaktów i wysyłanie 300 e-maili dziennie, co jest więcej niż idealnym rozwiązaniem na początek.

Płatne plany zaczynające się od 25 USD / miesiąc pozwalają wysyłać więcej e-maili i korzystać z funkcji premium, takich jak testy A / B, zaawansowane statystyki i inne.

6. Constant Contact

Najlepsze oprogramowanie do marketingu e-mailowego dla małych firm

Marketing e-mailowy nie wystarczy, aby zasilić sklep z mamą, zwłaszcza jeśli zaczynasz od zera. Constant Constant jest tego świadomy, dlatego oferuje więcej niż tylko funkcje marketingu e-mailowego, dzięki którym Twoja firma będzie online.

Platforma ma stać się miejscem kompleksowej obsługi nie tylko do budowania listy e-mailowej, ale także do konfigurowania sklepu internetowego, sprzedaży produktów z witryny i nie tylko!

Kluczowe cechy

 • Wybierz jeden z wielu pięknych szablonów wiadomości e-mail, które możesz edytować i wysyłać na swoją listę.
 • Stwórz profesjonalną stronę internetową bez doświadczenia w projektowaniu dzięki konstruktorowi AI.
 • Sprzedawaj swoje produkty bezpośrednio z witryny dzięki możliwościom handlu elektronicznego.
 • Buduj świadomość swojej firmy, uruchamiając kampanie reklamowe w mediach społecznościowych.
 • Śledź skuteczność swoich kampanii w czasie rzeczywistym dzięki solidnym analizom.

Cennik

Do wyboru są dwa plany. Plan e-mailowy (zaczynający się od 20 USD / miesiąc) obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia podstawowej, ale skutecznej kampanii e-mailowej. Plan Email Plus (od 45 USD / miesiąc) oferuje użytkownikom ekskluzywne funkcje, takie jak automatyczne serie e-maili, zaawansowany marketing e-commerce, dostosowywane formularze pop-up i nie tylko.

Cena każdego planu zależy od liczby kontaktów. Im więcej osób masz na liście, tym wyższa cena.

7. HubSpot

Najlepsze wszechstronne narzędzie do automatyzacji marketingu

Większość przedstawionych tu narzędzi koncentruje się na udostępnianiu użytkownikom funkcji marketingu e-mailowego, aby rozwijać ich działalność. Jednak sama poczta e-mail nie wystarczy, aby pomóc użytkownikom w dalszym skalowaniu działalności i osiągnięciu pełnego potencjału.

Hubspot to narzędzie, które obejmuje wiele dziedzin związanych z marketingiem. Możesz nie tylko korzystać z funkcji poczty e-mail, aby przyciągać i konwertować odpowiednich odbiorców, ale także uzyskać dostęp do narzędzi, które pomogą wzmocnić Twoją strategię marketingu przychodzącego.

Kluczowe cechy

 • Twórz i wysyłaj piękne e-maile, korzystając z ich sprawdzonych szablonów.
 • Zoptymalizuj wydajność kampanii e-mailowych za pomocą testów A / B i analiz.
 • Użyj informacji z rekordów kontaktów każdego subskrybenta, aby spersonalizować swoje e-maile.
 • Opracuj treści ukierunkowane na konwersję na swój temat, aby zwiększyć autorytet witryny.
 • Zaprojektuj i przetestuj elementy wezwania do działania na stronie lub kampanii, aby osiągnąć optymalne wyniki.

Cennik

Hubspot ma bezpłatny plan zawierający bezpłatne narzędzia marketingowe (e-mail, strony docelowe, formularz itp.). Ale jeśli chcesz mieć dostęp do funkcji premium i dodatkowych narzędzi do SEO, automatyzacji marketingu i nie tylko, musisz wydać 800 USD miesięcznie.

Chociaż Hubspot jest jednym z droższych narzędzi na tej liście, pamiętaj, że marketing e-mailowy jest częścią wielu innych rzeczy, które może zrobić. Jeśli więc szukasz narzędzia, które może wzmocnić Twoje działania marketingowe, Hubspot jest trudny do pokonania.

8. Aweber

Najlepsze usługi e-mail marketingu zapewniające wysokiej jakości wsparcie

Aweber to jeden ze starszych wpisów na tej liście platform e-mail marketingu. I to, że nadal istnieje po tych wszystkich latach, świadczy o odporności Awebera na rynku.

Upraszczając marketing e-mailowy dla małych firm, Aweber zapewnia im wszystkie narzędzia do rozwijania kontaktów, wysyłając im najlepsze wiadomości e-mail w ciągu kilku minut.

Kluczowe cechy

 • Wybierz jedną z gotowych kampanii e-mailowych i skonfiguruj automatyzację za pomocą kilku kliknięć.
 • Uzyskaj pomoc od certyfikowanych ekspertów Aweber, aby podjąć się działań marketingowych.
 • Przenieś swoją listę z innej platformy pocztowej do Aweber za darmo.
 • Z łatwością zarządzaj listą, aby mieć pewność, że wszystkie wiadomości są wysyłane do odpowiednich osób.
 • Twórz formularze rejestracyjne, przeglądaj zawartość biuletynów i śledź dane za pomocą aplikacji mobilnej.

Cennik

Jeśli masz mniej niż 500 subskrybentów, Aweber oferuje bezpłatny plan zawierający podstawowe funkcje, z wyjątkiem testowania podziału wiadomości e-mail, automatyzacji, zaawansowanych analiz i nie tylko. Ponadto możesz wysyłać na swoje listy tylko 3000 e-maili miesięcznie.

Aby pozbyć się ograniczeń i odblokować wszystkie jego funkcje, zarejestruj się w planie Pro za 19 USD miesięcznie dla tej samej liczby subskrybentów. Im więcej subskrybentów zostanie dodanych do Twojej listy, tym wyższa będzie miesięczna subskrypcja.

9. Pabbly

Najlepsza usługa marketingu e-mailowego zapewniająca wysokie wskaźniki dostarczalności

Bez względu na to, jak bogata jest w funkcje platforma poczty e-mail, nie ma to znaczenia, chyba że może skutecznie dostarczać wiadomości e-mail do ludzi. Niektóre narzędzia nie gwarantują tego użytkownikom, co prowadzi do niskiego zaangażowania subskrybentów. W rezultacie dostawcy usług internetowych mogą blokować swoje kampanie e-mailowe.

Pabbly to platforma, która stawia dostarczalność ponad resztę. Nie tylko ma SMTP z 98% wskaźnikiem sukcesu, ale użytkownicy mogą dodać więcej SMTP, aby zagwarantować subskrybentom, że otrzymają e-maile, które użytkownicy będą wysyłać z tej platformy.

Kluczowe cechy

 • Twórz wiadomości e-mail za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania i automatycznie planuj ich wysyłanie.
 • Zwiększ wskaźniki dostarczalności, wysyłając e-maile, łącząc wiele SMTP.
 • Ustaw autorespondery, aby zwiększyć zaangażowanie nowych i obecnych subskrybentów.
 • Usuń złe wiadomości e-mail z listy, aby chronić serwery przed złośliwym oprogramowaniem i zagrożeniami internetowymi.
 • Połącz platformę z ponad 300 narzędziami innych firm, aby zautomatyzować swoje przepływy pracy.

Cennik

Jeśli chcesz wypróbować Pabbly , możesz wykupić bezpłatny abonament z ograniczonymi funkcjami.

Wszystkie płatne subskrypcje zapewniają użytkownikom dostęp do wszystkich jego funkcji. Jedyną różnicą jest cena – podstawowy plan zaczyna się od 29 $ / miesiąc dla 5000 abonentów. Gdy użytkownicy przekroczy 5000 kontaktów, przejdą do następnego planu, który kosztuje ich 49 USD miesięcznie.

10. Gist

Kompleksowe narzędzie do komunikacji dla potencjalnych klientów i klientów

Dla właścicieli witryn kontakt z odwiedzającymi jest ich najwyższym priorytetem. Dlatego oprócz umieszczania formularza rejestracyjnego na stronie, chcieliby dodać czat na żywo, widżety chatbota i inne, aby zwiększyć szanse na uzyskanie od nich odpowiedzi.

Gist ma te funkcje oprócz funkcji marketingu e-mailowego, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą wypełnić lukę komunikacyjną między nimi a odbiorcami.

Kluczowe cechy

 • Skorzystaj z narzędzia do tworzenia wiadomości e-mail, aby tworzyć rozgłaszane i automatyczne wiadomości e-mail.
 • Wysyłaj e-maile up-sell i cross-sell za każdym razem, gdy klienci kupią Twoje produkty.
 • Uprość komunikację w różnych kanałach w jednym panelu.
 • Użyj czatu na żywo i widżetu chatbota, aby zadawać pytania odwiedzającym witrynę w czasie rzeczywistym.
 • Utwórz bazę wiedzy, aby rozwiązywać typowe problemy dotyczące Twojej firmy.

Cennik

Do wyboru są trzy plany Gist . Poziom bezpłatny ma swoje podstawowe funkcje, a także dwa stanowiska wsparcia dla tych, którzy będą zarządzać Twoim czatem i skrzynką odbiorczą.

Plan Professional (29 USD / miesiąc) zapewnia dostęp do publicznej bazy wiedzy, automatycznych wyzwalaczy czatu i bota kwalifikacji wiodących, między innymi, oprócz pięciu stanowisk wsparcia.

Wreszcie, plan Premium (99 USD / miesiąc) zapewnia użytkownikom nieograniczony zespół wsparcia i funkcje przeznaczone do poprawy komunikacji wewnętrznej (przydziały okrężne, raporty wydajności zespołu, podgląd wiadomości w czasie rzeczywistym itp.).

11. Benchmark

Najlepsza platforma e-mail marketingu ukierunkowana na rozwój

Kiedy wszystko się do tego sprowadza, marketing e-mailowy polega na budowaniu relacji z odbiorcami docelowymi w możliwie najbardziej efektywny sposób.

Benchmark Email sprawia, że ​​jest to możliwe, udostępniając swoim użytkownikom narzędzia pomagające w nawiązywaniu kontaktów i potencjalnym przekształcaniu ich w klientów.

Kluczowe cechy

 • Wybierz szablon strony docelowej do edycji i dostosowywania zgodnie z Twoją marką.
 • Automatycznie wysyłaj odpowiednie oferty do swoich subskrybentów, aby kierować sprzedaż na autopilota.
 • Podziel listę na segmenty i wyślij każdemu z nich spersonalizowane treści, aby zwiększyć liczbę konwersji.
 • Monitoruj, jak odbiorcy reagują na Twoje e-maile, aby ulepszyć przyszłe kampanie.
 • Zintegruj platformę z 1500 aplikacjami, aby uprościć i zautomatyzować przepływ pracy.

Cennik

Plan bezpłatny umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji marketingu e-mailowego, które powinny wystarczyć do wygenerowania subskrybentów do listy. W ramach tego planu możesz zebrać dowolną liczbę kontaktów, ale miesięcznie możesz wysłać maksymalnie 250 e-maili.

Plan Pro (15 USD / miesiąc za 500 kontaktów) umożliwia wysyłanie nieograniczonej liczby e-maili i odblokowuje zaawansowane funkcje stron docelowych, raportowania i nie tylko. Cena rośnie w miarę generowania większej liczby kontaktów do listy.

Jeśli chcesz mieć białe etykiety e-mail i dedykowany adres IP do wysyłania wiadomości e-mail, musisz sięgnąć po plan Enterprise.

12. Automizy

Najlepsza platforma e-mail marketingu do zwiększania stawek otwartych

Czy miałeś kiedyś zabójczą kampanię e-mailową, której nikt nie widział? Niezależnie od przyczyny, chcesz spróbować jeszcze raz, aby nie tylko zwiększyć sprzedaż, ale także dowiedzieć się, jak możesz go jeszcze bardziej dostosować, aby poprawić współczynniki otwarcia.

Automizy zapewnia narzędzia, dzięki którym wszystko to się stanie. Poprawiając współczynniki otwarcia swoich kampanii, możesz dotrzeć do odbiorców i skuteczniej obsługiwać ich biznes.

Kluczowe cechy

 • Twórz wydajne automatyzacje poczty e-mail i korzystaj z autopilota w kampaniach sprzedażowych.
 • Przetestuj tematy przed wysłaniem, korzystając z funkcji analizy predykcyjnej platformy.
 • Pozwól narzędziu wybrać najlepszy wariant tematów, które otrzymają Twoje kontakty.
 • Pracuj z nieograniczoną liczbą użytkowników i subkont, aby rozwijać swoją bazę subskrybentów.
 • Podłącz swoje konto narzędziami innych firm, korzystając z integracji natywnej i Zapier.

Cennik

Ceny Automizy zaczynają się od 9 USD miesięcznie za 200 kontaktów. Im więcej subskrybentów masz na swoim koncie, tym wyższa staje się miesięczna subskrypcja. Wszystkie plany mają te same funkcje, takie jak wizualny kreator automatyzacji, śledzenie zachowania witryny, nieograniczona liczba użytkowników i subkont i inne.

Platforma oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, który pomoże Ci najpierw przetestować jej funkcje, zanim podejmiesz świadomą decyzję.

13. Moosend

Prosta platforma e-mailowa dla każdego rodzaju działalności

Niezależnie od tego, czy zaczynasz swoją działalność, czy chcesz pójść dalej, Moosend ma wiele do polubienia . Zapewnia użytkownikom narzędzia do rozwijania kontaktów i automatycznego wysyłania im e-maili w celu budowania lepszych relacji z nimi i zwiększania sprzedaży.

W przeciwieństwie do większości platform e-mail marketingu opisanych w tym poście, Moosend zapewnia doskonałą obsługę klienta, od czatu na żywo po bazę wiedzy i samouczki wideo. Możesz być pewien, że znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania dotyczące narzędzia.

Kluczowe cechy

 • Podziel listę na segmenty i wysyłaj im piękne e-maile za pomocą edytora typu „przeciągnij i upuść”.
 • Skonfiguruj przepływy pracy automatyzacji marketingu i pozwól platformie sprzedawać produkty za Ciebie.
 • Korzystaj z e-maili porzucających koszyk i innych funkcji personalizacji, aby odzyskać utraconą sprzedaż.
 • Twórz dobrze zaprojektowane strony docelowe i formularze od podstaw bez żadnego doświadczenia w projektowaniu.
 • Uzyskaj wgląd w swoje kampanie, korzystając z danych analitycznych w czasie rzeczywistym.

Cennik

Moosend ma plan Free Forever, który umożliwia wysyłanie nieograniczonej liczby kampanii do mniej niż 1000 subskrybentów, aczkolwiek z ograniczeniami dotyczącymi jego funkcji. Aby odblokować prawdziwą moc platformy, zarejestruj się w dowolnym z jej płatnych planów, zaczynając od 10 USD / miesiąc dla maksymalnie 2000 subskrybentów. Użytkownicy uzyskają dostęp do stron docelowych, e-maili transakcyjnych, serwera SMTP i innych.

14. SendPulse

Najlepsze platformy marketingowe dla e-maili i komunikatorów dla marek

Ludzie kontaktują się z firmami za pomocą różnych kanałów, takich jak czat na żywo, e-mail, komunikator i inne. Trudno jest śledzić każdą komunikację przy użyciu różnych narzędzi.

Jednak SendPulse gromadzi wszystkie te kanały w jednym panelu, aby ułatwić zaangażowanie i transakcje między firmami a ich odbiorcami.

Kluczowe cechy

 • Twórz od podstaw adaptacyjne wiadomości e-mail, które dobrze wyglądają po otwarciu na dowolnym urządzeniu.
 • Skonfiguruj e-maile wyzwalające, które będą wysyłane do osób na różnych etapach lejka sprzedażowego.
 • Kontaktuj się z potencjalnymi klientami i klientami za pośrednictwem Viber i chatbotów Facebooka i Telegrama.
 • Wysyłaj powiadomienia push do swoich odbiorców z ich komputerów stacjonarnych.
 • Uruchom kampanie SMS, aby wysyłać wiadomości tekstowe na całym świecie w ramach automatyzacji.

Cennik

Sendpulse oferuje dwa rodzaje metod płatności. Miesięczne plany subskrypcji zaczynają się od 8 USD miesięcznie za 500 kontaktów, ale istnieje bezpłatny plan dla tej samej liczby kontaktów, ale z limitem 15000 wysłanych wiadomości e-mail miesięcznie.

Drugi typ to Pay as You Go, który umożliwia zakup określonej liczby wiadomości do wysłania do subskrybentów i które należy wykorzystać w ciągu 12 miesięcy. Ceny zaczynają się od 32 USD za 10 000 wiadomości.

W przypadku innych funkcji, takich jak e-maile transakcyjne, SMS-y i web push, musisz wykupić osobny plan płatności dla każdego z nich.

15. Mailigen

Najlepsze oprogramowanie do marketingu e-mailowego do personalizacji

E-mail to jeden z najlepszych sposobów personalizowania interakcji z odbiorcami. Istnieje jednak wiele zmiennych, które należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu spersonalizowanych wiadomości e-mail, które konwertują.

Mailigen rozbija techniczne aspekty marketingu e-mailowego. W ten sposób możesz skupić się na tworzeniu wiadomości, które angażują odbiorców i zmieniają ich w klientów, jeśli jeszcze nimi nie są.

Kluczowe cechy

 • Twórz przepływy pracy automatyzacji, które nie brzmią jak roboty, przy użyciu dynamicznej zawartości wiadomości e-mail.
 • Połącz platformę z narzędziami innych firm, aby uzyskać kompleksowe rozwiązanie marketingowe.
 • Zbieraj opinie i spostrzeżenia klientów, tworząc i wysyłając im ankiety online.
 • Sprawdź raporty w czasie rzeczywistym i testy porównawcze A / B, aby zobaczyć, jak ulepszyć kampanie.
 • Zaangażuj swoich klientów jeszcze bardziej, korzystając z e-maili transakcyjnych i marketingu SMS-owego.

Cennik

Mailigen jest bezpłatny, dopóki nie dotrzesz do pierwszych 500 kontaktów za pomocą platformy, za którą musisz zapłacić 10 $ / miesiąc (8 $ / miesiąc płatne rocznie). Jego proste ceny i plany obejmują wszystkie funkcje, od marketingu e-mailowego po testy podziału A / B i analizy.

Przed zapisaniem się możesz wykorzystać pierwsze 30 dni po założeniu konta na przetestowanie platformy.

Istnieje również plan Pay as You Go zaczynający się od 40 USD za 2500 kredytów e-mail.

16. MailJet

Najlepsze narzędzie e-mail dla zespołów i agencji

Jeśli pracujesz z zespołem, który będzie zarządzał Twoimi działaniami związanymi z e-mailami, potrzebujesz narzędzia, które ma funkcje i możliwości, aby zaangażować wszystkich i przeprowadzić burzę mózgów w celu uzyskania najlepszych kampanii wysyłania subskrybentów.

Mailjet pozwala Ci zaangażować się w kampanie e-mailowe, wyrażając zgodę, zanim zostaną wysłane do subskrybentów.

Kluczowe cechy

 • Zaproś członków zespołu i przypisz im określone role i zadania na swoim koncie.
 • Współpracuj nad wiadomościami e-mail w czasie rzeczywistym, korzystając z funkcji blokowania, komentowania i zatwierdzania.
 • Zbierz dowolne dane od swoich klientów, aby pomóc Ci je posegmentować na liście.
 • Wysyłaj spersonalizowane e-maile do subskrybentów we właściwym czasie, aby zwiększyć liczbę konwersji.
 • Upewnij się, że subskrybenci bezbłędnie odbierają Twoje wiadomości dzięki interfejsowi API i przekaźnikowi SMTP.

Cennik

Darmowy plan Mailjet umożliwia wysyłanie 6000 e-maili miesięcznie (200 dziennie) do nieograniczonej liczby kontaktów. Zapewnia również dostęp do swoich interfejsów API i przekaźnika SMTP, a także do zaawansowanego edytora poczty e-mail.

Płatne plany zaczynające się od 9,65 USD miesięcznie i maksymalnie 30000 wiadomości e-mail oferują funkcje premium, takie jak obsługa klienta online, testy A / B, segmentacja i inne.

17. MailChimp

Najlepsza platforma e-mail marketingu dla prostych biuletynów

Prawdopodobnie najpopularniejsze narzędzie do marketingu e-mailowego na liście, MailChimp to coś więcej niż tylko platforma do wysyłania wiadomości e-mail do subskrybentów. Masz teraz możliwość stworzenia strony internetowej dla swojej firmy, a także uruchomienia reklam cyfrowych, które dopełniają Twoją strategię marketingową.

Dzięki elastycznym planom i intuicyjnemu narzędziu do tworzenia witryn internetowych i wiadomości e-mail byłoby głupotą nie wypróbować MailChimp, jeśli poważnie myślisz o rozwoju swojej firmy.

Kluczowe cechy

 • Twórz e-maile, korzystając z pięknych i edytowalnych szablonów, których możesz używać w swoich kampaniach.
 • Skorzystaj ze spostrzeżeń predykcyjnych i śledzenia behawioralnego, aby posegmentować osoby na liście.
 • Niech jego dynamiczna zawartość i rekomendacje produktów pozwolą Ci na wysyłanie lepszych treści.
 • Zoptymalizuj swoje kampanie, personalizując i wysyłając e-maile w najlepszych momentach.
 • Zbieraj informacje i śledź zaangażowanie odbiorców, aby ulepszyć swoje kampanie.

Cennik

Platforma marketingowa MailChimp jest bezpłatna dla maksymalnie 2000 subskrybentów. Obejmuje między innymi marketingowy CRM oraz możliwość tworzenia formularzy i stron docelowych.

Płatne poziomy zaczynające się od 9 USD miesięcznie za 50000 kontaktów zapewniają dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak wieloetapowe podróże, testy A / B, kierowanie behawioralne i nie tylko.

Możesz również zarejestrować się w planie Pay as You Go, który możesz aktywować z pulpitu nawigacyjnego i planów transakcyjnych poczty e-mail, zaczynając od 20 USD / blok.

Często zadawane pytania dotyczące marketingu e-mailowego

Czy mogę bezpłatnie korzystać z marketingu e-mailowego?

Tak. Istnieją platformy e-mail marketingu, które pozwalają budować subskrybentów i wysyłać do nich e-maile za darmo. Jednak większość bezpłatnych planów jest ograniczona i nie obejmuje wszystkich funkcji narzędzia.Kiedy jest najlepszy czas na wysłanie wiadomości e-mail?Jak optymalizować kampanie e-mailowe?Kiedy jest najlepszy czas na wysłanie wiadomości e-mail?Jak optymalizować kampanie e-mailowe?

Najlepsze platformy e-mail marketingu – Podsumowanie

Jak widać z powyższej listy, nie zabraknie Ci platform e-mail marketingu do wyboru. Jednak ważne jest również, aby pamiętać, że każde oprogramowanie ma funkcje niedostępne w innych, co oznacza, że ​​każda platforma działa najlepiej w określonych przypadkach użycia.

Nasze najlepsze propozycje:

 • Jeśli szukasz narzędzia do marketingu e-mailowego freemium, które pomoże Ci rozpocząć tworzenie listy i wysyłanie wiadomości e-mail, bezpłatny plan MailChimp powinien Ci odpowiadać.
 • Podczas gdy przepływy pracy automatyzacji poczty e-mail pomagają zarabiać pieniądze podczas snu, konfiguracja może być uciążliwa. Na szczęście ConvertKit ma intuicyjny kreator, który ułatwia budowanie lejków.
 • Dla firm szukających potężnego oprogramowania do marketingu e-mailowego, które może zrobić inne rzeczy, aby pomóc podnieść Twoją markę na wyższy poziom, możesz pomylić się z ActiveCampaign.
 • Jeśli chcesz mieć więcej doświadczenia w tworzeniu kampanii e-mailowych dla swojej firmy, Mailjet ma unikalne funkcje, które pozwalają Ci współpracować z zespołem.

Zalecana lektura na Mój Startup: Aby pogłębić swoje badania, zapoznaj się z naszymi recenzjami najlepszego oprogramowania do podcastów, najlepszego oprogramowania do webinarów i platform kursów online, aby wygenerować więcej potencjalnych klientów w tym roku.

← Wróć do recenzji

Andrzej Krawczyk

Z wykształcenia informatyk, Andrzej jest entuzjastą oprogramowania i digital marketingu, a zarazem edytorem witryny MójStartup. Poza redagowaniem artykułów, Andrzej angażuje się w organizację konferencji i warsztatów, dzieląc się swoją wiedzą z innymi pasjonatami branży oraz wspierając startupy w ich rozwoju i skutecznym marketingu.

Nasz wybór nr.1
GetResponse

GetResponse umożliwia łączenie e-mail marketingu z webinarami, landing pageami i wieloma innymi funkcjami marketingowymi, wszystko w jednej platformie.

Odbierz do 37% zniżki

Sprawdź oftertę